Авто

Німці представили модульний безпілотний електромобіль (фото)

Німецький національний центр аеронавтики і космічних досліджень (Deutsches Zentrum fur Luft und Raumfahrt, DLR) показав прототип транспорту майбутнього — модульного електричного безпілотника, який можна використовувати для перевезення вантажів і людей.

DLR

Новий транспортний засіб отримав назву U-Shift на честь U-подібної платформи, яка є основою нової технології. Засіб було представлено на конференції зі стратегічного діалогу автомобільного сектора, яка пройшла в Штутгарті. Модульний транспорт від аерокосмічного центру може використовуватися для перевезення пасажирів або вантажів в залежності від того, який модуль до нього приєднаний.

Однак тепер прототип не може їздити повністю в безпілотному режимі, йому потрібно дистанційне керування. Чотириколісна базова платформа містить систему електроприводів, батарей і підйому вантажів. Остання система буде використовуватися для установки капсул. Сьогодні до базової платформи можна підключити семимісну пасажирську капсулу з великим дверним прорізом на одному кінці і вбудованим пандусом для зручності, а також вантажний модуль, в якому вистачить місця для чотирьох європіддонів.

Тепер представники Німецького аерокосмічного центру хочуть почати діалог з потенційними покупцями, одночасно з цим вносячи доопрацювання в технологію. Вони планують створити систему безпілотного пересування і до 2024 року випустити ринкову версію U-Shift, яка буде здатна розганятися до 60 км / год.

DLR Інтер’єр U-Shift

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»