Авто

Скільки може проїхати водневий Hyundai ix35 на одній заправці?

Кросовер Hyundai ix35 перетнув Скандинавію на одному баку палива, проїхавши без дозаправки 700 км. Виробник стверджує, що ця дистанція є світовим рекордом серед автомобілів з силовими установками на паливних осередках.

foto_cikavosti_16.07.2014-04

У незалежних норвезьких експертів Маріуса Бернстайна і Єрнта Ґартвіга пішло 10 годин із середньою швидкістю в 76 км/год на подорож між містами Осло і Мальме з заїздом в Гетеборг і Копенгаген. Таким чином, водневий Hyundai ix35 в прямому сенсі перевершив самого себе: згідно з офіційними технічними характеристиками, максимальна дальність його пробігу на одному баку палива становить 594 км. Між тим, на фініші 700-кілометрового заїзду бортовий комп’ютер кросовера стверджував, що автомобіль здатний проїхати ще 10 км.

Читайте також: Водневий тренд: нові концепт-кари на найчистішому паливі

Франк Мейер, який відповідає в Hyundai за розвиток водневих автомобілів, заявив, що це досягнення демонструє життєздатність і реальні переваги транспорту на паливних елементах. Виробник стверджує, що є першою в світі компанією, що налагодила масове виробництво водневих автомобілів.

Європейські продажі Hyundai ix35 Fuel Cell стартували влітку цього року. Кросовер оснащений 136-сильним електромотором, енергія для якого виробляється паливними елементами в ході хімічної реакції між воднем і киснем. Вихлопом такого двигуна є звичайна вода.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button