Технології

Німецька компанія випустила матрац з штучним інтелектом. Фірма каже, що це революція в сфері комфорту

Німецька компанія Emma, яка розробляє технології для якісного сну, вирішила повністю змінити ринок! Фірма випустила матрац зі штучним інтелектом (ШІ), який може підлаштовуватися під користувача, щоб той знаходився в найбільш зручному положенні протягом всієї ночі.

Emma

Матрац Emma Motion використовує 360 датчиків для зчитування навіть найбільш непомітного руху або зміни тиску. Це допомагає матрацу швидко формувати потрібні вигини під тілом сплячої людини.

Emma Motion підключається до розетки й працює абсолютно безшумно. Верхній шар матраца складається з піни, а під нею знаходиться датчик, забезпечений штучним інтелектом. Датчик являє собою цілу мережу сенсорів руху.

Компанія завантажила в нейромережу кілька терабайт даних, які допомагають ШІ інтерпретувати положення людини уві сні. Коли тіло рухається під час сну, датчики виявляють навіть найменший тиск на ту чи іншу ділянку матраца, обробляють його в режимі реального часу і пресують або розтискають піну в залежності від вашого становища.

Крім того, що матрац вміє підлаштовувати форму під вигини тіла, він також дозволяє підтримувати оптимальну температуру за допомогою технології Diamond Degree. Верхній шар піни, завдяки пористій структурі збагачений графітом, допомагає регулювати температуру, розсіюючи надлишкове тепло тіла.

Для того, щоб налаштувати матрац необхідно встановити спеціальний додаток і ввести певні параметри свого сну, наприклад, віддаєте перевагу ви більш твердому матрацу або м’якому.

«Наша місія в Emma полягає в тому, щоб допомогти поліпшити життя людей, змінивши якість їхнього сну, оскільки все більше і більше досліджень показують, що сон впливає на наше загальне здоров’я», – сказав Мануель Мюллер, генеральний директор Emma. «Ми вкладаємо значні кошти в дослідження і розробку продуктів, які допомагають людям спати” розумніше “, і це означає, що технологія руху Emma дійсно змінить те, як світ спить; революція, на чолі якої ми з гордістю стоїмо ».

Уже зараз матрац продається у Франції і Бельгії, його вартість становить 2 499 євро.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments