Авто

Німецькі вчені представили нове біопаливо

Новий спосіб очистити біопаливо для того, щоб його можна було використовувати в стандартних дизельних автомобільних двигунах, могло би зробити альтернативне паливо більш популярним і затребуваним.


Біопаливо, зроблене з рослинного матеріалу, цілком може стати екологічною альтернативою палива, створеному з нафти. Сьогодні в Європейському Союзі (EU) комерційне паливо повинно містити біопаливо як мінімум на 7 відсотків. Так уряди європейських країн намагаються поступово перевести виробників і споживачів палива на його екологічну версію. Однак є невелика але…

Вся справа в тому, що молекулярний склад звичайного палива та біопалива різний. Це означає, що вони закипають при різних температурах, тому змішання двох цих видів палива часто призводить до серйозних проблем.

Завдяки вченим з Німеччини цю проблему вдалося вирішити. Вчені знайшли спосіб перетворити хімікати, отримані з рослин в біопаливо, які повністю відповідають всім нормам EN 590, встановленим Європейським Комітетом зі Стандартизації, за комерційним паливом, створеному в ЄС. Нове біопаливо може бути запросто додано в звичайне паливо, при цьому температура закипання у них буде однакова.

Новинка порадувала своєю сумісністю практично з усіма видами сучасного автомобільного палива.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button