Авто

Названий найпопулярніший колір автомобілів

Покупці не завжди вибирають чорний позашляховик або червоний спорткар, а сріблястий металік — уже не найпопулярніший колір автомобілів у світі. До такого висновку дійшла компанія PPG Industries, провідний постачальник лакофарбових матеріалів. Згідно з дослідженням, заснованому виключно на статистиці продажів, найбільш затребуваний колір на світовому авторинку — білий. Частково це пов’язано з тим, що біла емаль — найдешевша і за неї не доводиться доплачувати при замовленні машини.

28-05-15-foto-600x400-1

Частка білих машин в Європі, Азії та США, згідно з даними PPG, становить близько 30% і за останній рік зросла на 2 відсотки. Незважаючи на те, що автовиробники пропонують широку палітру кольорів, на другому місці за популярністю — чорний. Його воліють переважно власники преміальних автомобілів, пікапів, позашляховиків і спорткарів. А на третьому місці за популярністю — сірий і сріблястий. При цьому покупці невеликих бюджетних моделей, мінівенів та середньорозмірних седанів рідко вибирають машини в чорному кольорі — в цих сегментах сірий і сріблястий займають другу і третю сходинку після білого.

Lada Granta / Kalina / Priora / Largus

Сімейство http://saloncentr.ru/ Згідно зі звітом Асоціації європейського бізнесу (АЄБ), займає першу сходинку за популярністю на російському ринку. Найбільш затребуваний колір продукції АвтоВАЗу — білий, за ним слідують чорний і сріблястий. Відтінок «Біла хмара» недоступний для моделі Largus і ліфтбека Granta — їх фарбують в більш темний відтінок «Льодовиковий». Всього для «Калини», «Гранти» і «Пріори» доступні 10 кольорів. У позашляховій лінійці АвтоВАЗу, включаючи Kalina Cross, Largus Cross і 4х4, куди більш скромний вибір фарб.

Hyundai Solaris

28-05-15-foto-600x400-2

За 10 місяців минулого року Hyundai Solaris розійшовся тиражем 95 тис. машин. У рейтингу найпопулярніших автомобілів російського ринку Solaris займає другий рядок і поступається тільки «Грант». Популярна в Росії іномарка підтверджує достовірність дослідження PPG Industries: білий колір для моделі найпоширеніший, незважаючи на те, що за металізовані або перламутрові відтінки не потрібно доплачувати. З 9 варіантів кузовних кольорів, пропонованих для бюджетної корейської моделі B-класу, 3 — металізованих, а 5 — перламутрові.

Kia Rio / Sportage / cee’d

28-05-15-foto-600x400-1 (2)

Rio побудований на тій же платформі, що Hyundai Solaris і випускається на тому ж заводі в Санкт-Петербурзі. «Соляріс» займає третю сходинку рейтингу АЄБ. Більшість Rio фарбуються в білий колір. Другий за популярністю — сірий, на третьому місці — сріблястий. Однак покупці хетчбеків частіше воліють чорний червоний або коричневий відтінки. Білий колір поширений і серед більш дорогих моделей Kia — Sportage і cee’d, що стали за результатами жовтня найпопулярнішими моделями на російському ринку в своїх сегментах.

Кнопка «Наверх»
Закрыть