Авто

Nissan Juke отримає серйозного конкурента від MG Cars

Британський автоконцерн MG Cars має намір вивести на ринок новий кросовер під назвою ZS. Автомобіль MG ZS на європейському автомобільному ринку складе конкуренцію таким суперникам як Nissan Juke, Renault Captur і Peugeot 2008.

Представники компанії MG Cars відзначають, що вартість нового кросовера MG ZS буде конкурентоспроможною. Найдоступніша модифікація автомобіля обійдеться покупцям в 14 000 євро, в той час як вартість Juke або Captur на європейському ринку коштують від 17 тисяч євро.

У модельний ряд автоконцерну MG Cars сьогодні входять седан MG 6 і хетчбек MG 3. Британська компанія має намір приєднатися до більш насиченого сегменту, в якому пропонується більше п’ятнадцяти моделей.

Моторна гамма кросовера MG ZS представлена бензиновими агрегатами з трьома або чотирма циліндрами, їх потужність варіюється від 120 до 165 кінських сил. В якості трансмісії нового автомобіля виступить 6-діапазонна механіка або 2-дисковий 7-швидкісний «робот».

Кросовер MG ZS виконаний в стилі «Емоційний динамізм», а також нагадує стиль KODO, що застосовується в розробці дизайну автомобілів Mazda. Перші автомобілі MG ZS з’являться у продажу у європейських дилерів до кінця поточного року, а масові продажі кросовера почнуться в 2018 році.

Кнопка «Наверх»