Авто

Nissan представила форми наступного покоління електричного Leaf

Компанія випустила тізер, на якому можна вперше без камуфляжу подивитися на форму наступного покоління одного з найпопулярніших електромобілів, пише Electrek.

Судячи за формами, дизайнери зробили велику ставку на аеродинаміку. Також відомо, що автомобіль отримає новий більш енергоємний акумулятор.

«Повністю перероблений Nissan LEAF став нижче. Завдяки цьому він став більш стабільним і зручним на високих швидкостях. Інші особливості нового кузова роблять його значно стійкішими перед бічними вітрами, тепер він менш чутливий до них. Натхненні крилами літака, інженери Nissan створили ідеальну форму, яка забезпечує симетричний повітряний потік. Подорож на Leaf буде плавною і ефективною», — представляє новий автомобіль прес-служба японського автовиробника.

Досягти великої ефективності і запасу ходу за рахунок аеродинаміки прагне також Tesla. Раніше компанія заявляла, що буде старатися, щоб у Model 3 коефіцієнт опору був не вище 0,21. Але після випуску цієї моделі у компанії визнали, що коефіцієнт знаходиться на позначці 0,23. Для порівняння, коефіцієнт попередньої версії LEAF — 0,29. Цей параметр для нової версії поки тримається в таємниці.

Відомо, що прототип останнього LEAF зміг проїхати 265 км без підзарядки. Це набагато більше попередньої версії, але не дотягує до заявлених 320+ км. Остаточно автомобіль представлять вже у вересні.

Раніше компанія спробувала підігріти інтерес до релізу, розкривши подробиці системи e-Pedal, яка з’явиться на LEAF. e-Pedal дозволить залишити в салоні тільки одну педаль, яка буде відповідати і за газ і за гальмо. Новинка також отримає вдосконалену систему круїз-контролю ProPilot. Вона не дасть машині виїхати за межі займаної смуги і буде регулювати швидкість руху в залежності від максимальної дозволеної.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button