Авто

Nissan випустить електричні кросовери Juke і Qashqai

Компанія Nissan має намір істотно розширити модельну лінійку електромобілів за рахунок установки у вже існуючі моделі нової енергосистеми.

Досі електрична лінійка Nissan будувалася на особливій платформі від Nissan LEAF. Це було таксі, сімейні хетчбеки і навіть фургончики. Спеціально підібрана конструкція дозволяла так скомпонувати машини, щоб громіздка електроустановка ховалася під днищем. Зараз ситуація змінюється. Вирішено ставити електричну начинку в звичайні платформи компанії.

Причиною тому — відсутність електричного кросовера на ринку. Планується першими електропозашляховиками зробити Juke і Qashqai. Батареї розмістяться на місці бензобака і під підлогою багажника. Електромотор змонтують під капотом, а трансмісія залишиться колишньою. Місця для багажу істотно зменшиться, так і запаску доведеться викинути, що дещо ускладнить експлуатацію.

Проте вже заявлено що незабаром буде створена нова платформа машин, що дозволяє інтегрувати електропривод без особливих труднощів у звичайні машини. Втрати споживчих якостей у них вже будуть мінімальними.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»