Технології

Співробітники 64% компаній не готові до цифрової трансформації

Згідно з дослідженням Мюнхенського технічного університету і компанії SAP, кількість компаній, які вважають, що їх співробітники не готові до цифрової трансформації, за 3 роки збільшилася на 11%.

Кількість компаній, які вважають, що їх співробітники не готові до цифрової трансформації становить 64%, для порівняння — в 2015 році ця цифра дорівнювала 53%. Тенденцію, ймовірно, можна пояснити тим, що обізнаність керівників про цифрову трансформацію за ці роки зросла. Також збільшилася швидкість появи нових технологій.

В опитуванні взяли участь 116 представників компаній та ІТ-керівники з 18 країн. 90% з них вважають цифрову трансформацію важливою для бізнес-стратегії компанії, проте лише 16% респондентів вже почали цілеспрямований розвиток навичок роботи з новими технологіями — створили програми набору і навчання співробітників.

На думку Бернд Вельц, виконавчого віце-президента і директора з освітою, продуктів та інновацій в SAP, «одним з головних бар’єрів для цифрової трансформації все ще є дефіцит вмінь при роботі з передовими технологіями. Ніколи ще інвестиції в освіту і підготовку співробітників не були так важливі. Розвиток цифрової грамотності співробітників дозволить провести безпроблемний перехід до цифрової трансформації бізнесу».

Згідно з одним дослідженням компанії SAP, цифрова трансформація критично важлива для виживання компанії. Найбільші світові компанії також вважають, що завдання будь-якої промислової компанії — трансформувати себе в цифрову.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть