Інтернет

Nmap випустив карту інтернету на п’ять гігапікселя

Розробники відомого сканера Nmap випустили оновлену карту інтернету з фавіконами (значків сайтів). Карта складена за результатами сканування мільйона найбільших сайтів інтернету і вилучення з них офіційних значків.

map

Кожен значок масштабували відповідно до місячної аудиторією сайту. Найменші значки з аудиторією 0,00004 % аудиторії інтернету мають розмір всього лише 256 пікселів (16 ? 16). Найбільший значок Google – 394000000 пікселів. Повна картина – п’ять гігапікселя. Для зручності перегляду згенеровано інтерактивне зображення, яке масштабується і переміщається по екрану. Навівши курсор на будь-який значок можна побачити назву сайту, а натискання на значок відправляє вас туди. Тільки обережніше, тому що значну частину серед найпопулярніших ресурсів інтернету становлять порносайти, і нешкідливі іконки вводять в оману. На діаграмі працює пошук, так що можна знайти улюблений сайт на діаграмі.

Nmap випустив карту інтернету на п'ять гігапікселя

Попередню карту інтернету Nmap випускав в 2010 році. У порівнянні з минулою версією найбільш виросли фавікони Facebook, YouTube, Baidu і Amazon. Втратили аудиторію MSN, Windows Live, Yahoo і MySpace.

map2

Особливих фанатів запрошують замовити постер розміром 61×91 см за 24 долара.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button