Людина

Негативні події, що відбувалися в минулому, роблять людину щасливою

Негативні події, що відбувалися в минулому, роблять людину щасливоюУстановка “що не вбиває, робить нас сильнішими”, насправді, працює. Дослідження майже 15000 людей довело: життєві труднощі роблять людину щасливішою, принаймні, з точки зору довгострокової перспективи, пише The Herald Sun. Тобто в підсумку вона більше схильна до радісних проявів у перспективі.

Фахівці попросили 14986 чоловік ознайомитися зі шістьма сценаріями позитивних подій, наприклад, походом або милуванням водоспадом. Також був список з негативних подій – розлучення, смерті коханої людини. Учасники розповідали, чи стикалися вони з поданими подіями.

Учених цікавило, чи продовжують люди переживати, чи для них негативний епізод – пройдений етап. Виявилося, люди, досі переживали те, що трапилося, не могли повною мірою насолоджуватися позитивними подіями. А ось люди, що стикалися з неприємностями в минулому і що залишили їх там, більшою мірою могли насолоджуватися. На думку фахівців, тяготи навчили людей отримувати задоволення від маленьких радощів сьогодення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button