Людина

Негативні події, що відбувалися в минулому, роблять людину щасливою

Негативні події, що відбувалися в минулому, роблять людину щасливоюУстановка «що не вбиває, робить нас сильнішими», насправді, працює. Дослідження майже 15000 людей довело: життєві труднощі роблять людину щасливішою, принаймні, з точки зору довгострокової перспективи, пише The Herald Sun. Тобто в підсумку вона більше схильна до радісних проявів у перспективі.

Фахівці попросили 14986 чоловік ознайомитися зі шістьма сценаріями позитивних подій, наприклад, походом або милуванням водоспадом. Також був список з негативних подій — розлучення, смерті коханої людини. Учасники розповідали, чи стикалися вони з поданими подіями.

Учених цікавило, чи продовжують люди переживати, чи для них негативний епізод — пройдений етап. Виявилося, люди, досі переживали те, що трапилося, не могли повною мірою насолоджуватися позитивними подіями. А ось люди, що стикалися з неприємностями в минулому і що залишили їх там, більшою мірою могли насолоджуватися. На думку фахівців, тяготи навчили людей отримувати задоволення від маленьких радощів сьогодення.

Кнопка «Наверх»
Закрыть