Здоров'я

Молочний коктейль визнаний найшкідливішим дитячим напоєм

Молочний коктейль визнаний самим шкідливим дитячим напоємВибираючи напій для своєї дитини, батьки, як правило, воліють газованій воді молочні коктейлі. І , як нещодавно з’ясували вчені, сильно помиляються – молочний коктейль найшкідливіший дитячий напій.

Американські дослідники, очолювані Еріком Стайс, виявили, що солодкі молочні коктейлі, які так любить більшість дітей, дуже шкідливі для організму. Вся справа в тому, що в них міститься шкідлива для здоров’я комбінація цукру і жиру. Крім того, найчастіше даними напоєм запивають всілякі гамбургери та картопля фрі, що лише підсилює негативний вплив на людський організм.

Дослідження Еріка Стайс і його команди було проведено на гроші Національного інституту здоров’я США, а його результати були опубліковано у виданні Американський журнал клінічного харчування, повідомляє газета The New York Times. Вченими було досліджено близько ста учнів середньої школи, які вживали шоколадні молочні коктейлі. Аналізуючи результати експерименту, вчені прийшли до висновку, що даний різновид напою людський мозок сприймає як наркотичну речовину. Цукор в дійсності є одним з найсильніших стимуляторів центру задоволень в мозку. Крім того, в молочних коктейлях міститься величезна доза цукру, а також – молочні жири. Поєднання двох цих компонентів вкрай небезпечно, оскільки може стати причиною ожиріння.

“Нами було проведено багато досліджень щодо профілактики дитячого ожиріння, а, крім того, вивчено безліч наукових видань, що висвітлюють цю тему. У результаті ми з’ясували, що чим більшу кількість цукру споживає людина, тим більше вона хоче спробувати його знову”, – розповідає Стайс. Вчений також розповів, що цукор здійснює так звану функцію “винагороди мозку”. “Наскільки б не була сильна сила волі у людини, якщо система винагороди її мозку активізується саме таким чином, то контролювати споживання цукру дуже важко “, – повідомив викладач науково -дослідного центру в Колумбійському університеті Ніколь Евен.

Результати даного експерименту здатні пояснити, чому ті люди, які сидять на дієті, в кінцевому результаті зазнають невдачі. Вчені стверджують, що всього одна порція солодкого коктейлю здатна змусити порушити дієту і знов “присісти” на смачну, але багату зайвими калоріями їжу.

Натхнення: wek.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button