Технології

Nokia створила розумну куртку для служб екстреного реагування

На MWC 2018 компанія Nokiа продемонструвала розумну куртку CHASE Lifepool FR для працівників служб екстреного реагування.

Цей прекрасний одяг був розроблений у співпраці з корейським брендом моди Kolon і розробником програмного забезпечення GINA Чеської Республіки. CHASE Lifepool FR, на перший погляд, виглядає як звичайна яскрава куртка, яку носять поліцейські, пожежники, проте у неї є кілька унікальних особливостей.

Найважливішими є модульні датчики, які дозволяють одержувати дані про частоту серцевих скорочень, температури, GPS та інші показники. Ці модулі можна міняти, щоб вони відповідали різним потребам. Наприклад, поліцейському в нагоді натільна камера, а пожежному — датчик температури.

У будь-якому випадку дані, записані курткою CHASE Lifepool FR, відправляються на базову станцію, де система управління програмним забезпеченням GINA переглядає їх у реальному часі.

Nokia також заявила, що можливості зносостійкої моделі куртки CHASE Lifepool FR практично безмежні. В майбутньому вона зможе підтримувати різні датчики безпеки, в тому числі вимірювачі рівня чадного газу та інших екологічних показників.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button