Головна / Технології / Nokia створила розумну куртку для служб екстреного реагування

Nokia створила розумну куртку для служб екстреного реагування

На MWC 2018 компанія Nokiа продемонструвала розумну куртку CHASE Lifepool FR для працівників служб екстреного реагування.

Цей прекрасний одяг був розроблений у співпраці з корейським брендом моди Kolon і розробником програмного забезпечення GINA Чеської Республіки. CHASE Lifepool FR, на перший погляд, виглядає як звичайна яскрава куртка, яку носять поліцейські, пожежники, проте у неї є кілька унікальних особливостей.

Найважливішими є модульні датчики, які дозволяють одержувати дані про частоту серцевих скорочень, температури, GPS та інші показники. Ці модулі можна міняти, щоб вони відповідали різним потребам. Наприклад, поліцейському в нагоді натільна камера, а пожежному — датчик температури.

У будь-якому випадку дані, записані курткою CHASE Lifepool FR, відправляються на базову станцію, де система управління програмним забезпеченням GINA переглядає їх у реальному часі.

Nokia також заявила, що можливості зносостійкої моделі куртки CHASE Lifepool FR практично безмежні. В майбутньому вона зможе підтримувати різні датчики безпеки, в тому числі вимірювачі рівня чадного газу та інших екологічних показників.