Технології

Схожий на Воллі-І робот озеленює пустелі: він сам “вирішує”, де приживуться рослини (відео)

Інженер розробив робота для посадки насіння. Він може автономно працювати радіусі 5 км.

Інженер Мазьяра Етехаді з Дубайського інституту дизайну та інновацій розробив невеликого автономного робота A’seedbot. Він оснащений сонячними батареями і заряджається вдень, а вночі садить насіння. Деякі деталі робота надруковані на 3D-принтері, також він оснащений ультразвуковими датчиками. За допомогою них він орієнтується в просторі. Бота розробили для роботи в пустелі, його завдання — озеленити ландшафт ОАЕ.

Також A’seedbot оснащений спеціальними датчиками. З їх допомогою він визначає, які землі можна вважати родючими і на них зможуть зійти насіння. Робот невеликого розміру – його довжина не перевищує 20 см. Журналісти порівняли його з роботом Воллі – І з однойменного мультфільму. За сюжетом, він з року в рік старанно працював на спорожнілій Землі, очищаючи нашу планету від сміття, які залишили після себе люди, які відлетіли в космос.

Робота представили на віртуальній виставці Global Grad Show. Вона збирає кращі ідеї дизайнерів, щоб за допомогою інноваційних рішень вирішити нагальні соціальні та екологічні проблеми.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button