Технології

Нова модель квадрокоптера Phantom 2 Vision +

У листопаді 2013 року компанія DJI Innovations випустила свій квадрокоптер Phantom 2 Vision. На відміну від базового коптер Phantom, нова модель має свою власну моторизовані камеру високого дозволу, яку користувач може повертати на відстані. Тепер DJI представила модель Phantom 2 Vision +. Вона вже має камеру з трьохосьовим електронним стабілізатором, який забезпечує чіткість знімків незалежно від кроку, крену або обертання навколо вертикальної осі.

phantom2visionplus_500

Як і попередня модель, Vision + володіє системою GPS з підтримкою утримання позиції, можливістю повернення на вихідну позицію, 25 -хвилинним польотом з одиничним зарядом літій -полімерної батареї (ємністю 5200 мА / год). Також квадрокоптер володіє можливістю перегляду зображення в реальному режимі часу за допомогою камери на його борту через мобільні пристрої, що працюють на iOS або Android, підключення до Wi -Fi, що робить можливим перегляд польоту від першої особи.

Камера знімає відео з максимальною роздільною здатністю 1080p/30fps, поряд з 14 – мегапіксельними кадрами.

Як у попередника, камера може нахилятися вгору і вниз за допомогою пульта. Новизна полягає в електронній карданній системі, яка дозволяє камері залишатися на рівні, навіть коли квадрокоптер рухається по колу. Камера автоматично крутиться і повертається, щоб компенсувати зміну позиції літального апарату. Це означає, що будь-яке маленьке погойдування вгору/вниз, вліво/вправо на відео ніяк не відіб’ється.

phantom2visionplus-5_500

До того ж, тепер, коли користувач хоче змінити кадр, можна повернути камеру на 90 градусом прямо вниз.

Багато інших специфікації ті ж самі, що і у Phantom 2 Vision. Проте в новій моделі є одне цікаве оновлення в системі управління польотом – безпольотна зона. Це дозволяє користувачеві дізнатися, якщо безпілотний літальний апарат знаходиться в тій зоні, де літати не можна, наприклад, в зоні аеропорту.

Квадрокоптер Phantom 2 Vision + коштує 1 299 доларів, що на 100 доларів дорожче, ніж Vision. На відео нижче можна подивитися на квадрокоптер в дії.

[youtube]ESKl2dza16U[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button