Інтернет

Нова технологія оптичного зв’язку подвоїть швидкість передачі даних по протоколу 5G

Корейські вчені представили нову технологію оптичного зв’язку, вона подвоїть швидкість передачі даних по протоколу 5G. Наприклад, відео 4K вагою близько 100 Гб система дозволить передати за чотири секунди. Планується, що вона дозволить вирішити проблему перевантаження трафіку даних в мережах 5G, йдеться в дослідженні вчених з науково-дослідного інституту електроніки і телекомунікацій (ETRI), опублікованому в журналі ОЅА.

Нова система являє собою компактний оптичний пристрій зі швидкістю передачі даних близько 200 Гбіт/с і форм-фактором QSFP-DD. Пристрій надсилає два біти даних за одну ітерацію і дозволяє ефективно передавати дані між вузлами зв’язку в інші локальні мережі на відстані до 80 км

Пристрій, за словами розробників, забезпечує економічно ефективну альтернативу когерентної модуляції для мереж зв’язку. Нова технологія володіє незначною чутливістю до довжини хвилі — ця властивість збільшує її щільність у чотири рази, знижуючи при цьому енергоспоживання в 1,5 рази.

Розробники вважають, що це дозволить істотно скоротити інвестиції в обладнання і, як наслідок, прискорити впровадження стандарту зв’язку 5G.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button