Земля

Нова Зеландія визнала тварин розумними істотами

У Новій Зеландії створений неймовірний прецедент. На законних підставах винесено рішення, що тварини розумні і мають почуттями в тій же мірі, що і люди.

7e2fc042d5b0d3882eb087aff6ec01d8
Це знаменує неймовірне зрушення в суспільній свідомості, в якому вперше лише деякі тварини отримали право на захист.

За законопроектом на користь захисту тварин (Animal Welfare Bill), який відбувся у минулому місяці, будуть переслідуватися ті люди, які жорстоко поводилися з тваринами і будуть заборонені дослідження і досліди на тваринах. Будь-яке полювання та відлов диких тварин стануть незаконними.

«Сказати, що тварини розумні – це значить прямо заявити, що вони можуть мати як позитивні, так і негативні емоції, включаючи біль і страждання», сказала д-р Вірджинія Вільямс, голова Національного консультативного комітету з етики тварин. «Ясність у цьому питанні це те, що є новим і знаменує собою ще один крок на шляху захисту тварин».

«Перспективи в плані захисту тварин швидко змінюються і встановлений порядок, який колись був звичайним явищем для домашніх і сільськогосподарських тварин більше не є прийнятними або допустимим», сказав д-р Стів Мерчант, президент Ветеринарної Асоціації Нової Зеландії. «Законопроект приводить законодавство у відповідність із зміною ставлення нашої країни до статусу тварин у суспільстві».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button