Авто

Новий Mercedes-Benz S-Class навчили самостійно паркуватися (фото)

Власників нового Mercedes-Benz S-Class (W223) позбавлять від необхідності нервувати при парковці - автомобіль зможе самостійно вставати на своє стоянкове місце і виїжджати з нього.

Автомобілі в аеропорту зможуть паркуватися без людини за кермом. Правда, тільки в тому випадку, якщо мова йде про аеропорт Штутгарта і нове покоління Mercedes-Benz S-Class.

Mercedes-Benz

Міжнародний аеропорт Штутгарт в Німеччині оголосив про початок випробувань системи безпілотного паркування автомобілів, яка дозволить ставити машини на стоянку без необхідності водієві бути присутнім за кермом. Пілотний проєкт реалізують оператор парковок Apcoa, технологічна компанія Bosch і виробників автомобілів Mercedes-Benz.

Новий Mercedes-Benz S-Class навчили самостійно паркуватися
Mercedes-Benz

Місце для паркування P6 в аеропорту Штутгарта оснащене платформою Apcoa Flow, яка взаємодіє з інтелектуальною інфраструктурою Bosch і встановленої на Mercedes-Benz S-Class (W223) системою Intelligent Park Pilot. У липні 2019 року Bosch і Mercedes-Benz отримали перший у світі спеціальний дозвіл на використання безпілотної парковки для своїх тестових Mercedes-Benz E-Class на території автостоянки фірмового музею марки в Штутгарті, а з виходом нового S-Class, який став першим у світі серійним автомобілем з необхідною для повністю безпілотного паркування електронікою, машину можна буде використовувати й поза тестового полігону.

Новий Mercedes-Benz S-Class навчили самостійно паркуватися
Mercedes-Benz

Як заявляють в Mercedes-Benz, спочатку в аеропорту Штутгарта на парковці P6 будуть організовані два паркувальних місця з особливою розміткою, щоб їх не займали інші водії. Приїхавши на S-Class водії зможуть покинути автомобіль відразу після в’їзду на парковку, а потім седан самостійно встане на місце для паркування і також в автоматичному режимі зустріне людей біля входу по прильоту. Керувати машиною, віддаючи команди на парковку і виїзд, можна буде за допомогою програми для смартфона.

Новий Mercedes-Benz S-Class навчили самостійно паркуватися
Mercedes-Benz

Експериментальний гараж в аеропорту Штутгарта, де кількість місць для безпілотної парковки будуть поступово збільшувати з ростом кількості підтримуючих це рішення автомобілів, оснастять відеокамерами Bosch, які зможуть визначати вільні паркувальні місця, контролювати прохід для проїзду і його оточення, а також виявляти перешкоди або людей в проїзді. Цифровий центр управління в гаражі розрахує маршрут, по якому автомобілі повинні дістатися до доступного місця, і віддасть машині необхідні команди, причому Mercedes-Benz S-Class зможе навіть їздити по пандусах, переміщаючись між різними поверхами парковки.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button