Земля

Новий вид міського комара розносить небезпечне захворювання

Багато видів комах в останні роки опинилися на межі вимирання. Однак це не стосується деяких видів комарів, які здатні переносити небезпечні захворювання. Багато з них повністю адаптувалися до життя в міських умовах.

Як стверджує експерт з інфекційних хвороб Фредерік Симар, окремі види комарів дійсно процвітають на тлі вимирання інших комах.

«Деякі з комах ще ніколи не відчували себе настільки чудово», – зазначає науковець і додає, що в їх число входить тигровий комар.

Дана комаха, як стверджує Симар, може переносити небезпечний вірус Чикунгунья і лихоманку Денге. Зародившись в Азії, тигровий комар зумів проникнути на інші континенти і тепер зустрічається також в Центральній Африці, Америці і Європі. І кожна його поява супроводжується епідеміями.

Даний комар є джерелом розповсюдження захворювання у великих населених пунктах і невеликих містах. А за здатністю швидко розмножуватися йому майже немає рівних серед 3 500 інших видів комарів. Нарешті, підкреслює фахівець, тигровий комар стійкий майже до всіх існуючих в наші дні інсектицидів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button