Здоров'я

Вчені з Німеччини розповіли про правильну процедуру прийому душу

Дослідники з Німеччини розібралися, як часто і вірно потрібно приймати душ. Надмірна гігієна здатна завдати шкоди шкірі.

Воду вважають кращим «очищувачем шкіри», але при цьому шампуні треба застосовувати економно і усвідомлено. Надтонка плівка поту, шкірного сала і рідини добре захищають організм від зневоднення і атак небезпечних бактерій, але надмірний прийом душа змінює не до кращого даний баланс. Важливо розуміти, що для позитивної гігієни і гладкої шкіри достатньо щодня очищати інтимні зони. Власникам чутливої шкіри приймати душ слід не більше трьох разів на тиждень. Дослідники нагадують, що в шампунях знаходяться знежирюючі і агресивні компоненти, тому рекомендується ретельно змивати суміш.

В цілому, як стверджують вчені, тривалість процесу миття у душі не повинна перевищувати 10 хвилин, бажано відмовитися від антисептичних засобів, використовувати рідке мило з нормальним pH шкіри. Також рекомендується відмовитися від витирання рушником, а другий прийом душа проводити, не застосовуючи мило.

Кнопка «Наверх»
Закрыть