Авто

Як вплинув карантин на продажі нових автомобілів в Україні

У березні в Україні зареєстрували 6,1 тис нових автомобілів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, продажі знизились на 16%.

Якщо порівнювати з лютим поточного року, то падіння продажів склало 12%. Також зменшилась і сума витрати на нові авто: у лютому українці витратили $200 млн, а минулого місяця сума витрат склала $173 млн. Найбільше грошей на покупку авто в березні витратили кияни – $70 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою минулого місяця було Renault. Автомобілів цього бренду зареєстрували 1,2 тис на суму $19 млн без врахування вартості додаткового обладнання.

Найкращі продажі серед моделей отримали:

— Renault Duster (612 авто);

— Kia Sportage (516 авто);

— Toyota RAV4 (317 авто).

Більшість зареєстрованих автомобілів входили у ціновий діапазон $17-35 тис (52%). Ще 28% – автомобілі, вартість яких менше $17 тис без врахування додаткового обладнання.

Третина авто, які українці купували у березні обладнані дизельними двигунами. Лідером по часті дизельних авто стала Тернопільщина, де доля дизельних авто склала 48%.

Нагадаємо, У лютому в Україні зареєстрували 6,9 тис нових автомобілів. Сума витрат у найкоротший місяць року склала $200 млн. Найбільшу кількість автомобілів зареєстрували у столиці. У Києві за місяць зареєстрували 2,8 тис нових авто на суму $86 млн. Це 40% від загальних продажів по Україні.

Кнопка «Наверх»
Закрыть