Авто

У Франції створили причіп-генератор для електромобіля

Французька компанія EP Tender розробила двоколісний причіп з портативним двигуном внутрішнього згоряння для зарядки електромобіля під час руху. ДВЗ-генератор, що працює на бензині, можна програмувати завдяки мобільному додатком. Електроніка відстежує рівень заряду батареї і самостійно включає портативний генератор у разі необхідності.

Як заявляють розробники, мобільний зарядний пристрій на причепі дозволить уникнути тривалих зупинок для перезарядки акумулятора. За словами виконавчого директора компанії EP Тender Жан-Батіста Сегара, причіп значно збільшує пробіг будь-якого електрокара.

На автотрасі середній електромобіль проїжджає зі швидкістю сто кілометрів на годину близько ста кілометрів, — говорить фахівець. — Наш прототип їде п’ятсот кілометрів — потім заливаєш у нього бензин і їдеш далі.

Власники електромобілів можуть долати короткі дистанції на звичайному акумуляторі, а для далеких поїздок, яких протягом року може бути не більше десяти, брати в оренду двоколісний трейлер на бензині, пояснює Жан-Батист Сегар.

Ми не будемо проводити причепи для кожного електромобіля — підкреслює фахівець. — Можна використовувати один причіп на десять або двадцять машин.

Як пояснюють у EP Tender, кожен водій зможе в певний момент орендувати двоколісний трейлер для збільшення автономності своєї машини.

Якщо причіп потрібен водієві тільки на день і двигун буде працювати, скажімо, годину, це обійдеться в 17 євро, — говорить Жан-Батист Сегар. — Кожна додаткова година коштуватиме сім євро. Наприклад, за один день і три додаткові години водій електромобіля заплатить 38 євро.

Причіп потужністю 20 кВт має 120 сантиметрів, а його вага становить 250 кг. За словами розробників, продукт повністю готовий до конвеєрного виробництва і на дорогах Європи з’явиться протягом найближчих трьох років.

30-04-16-foto-600x376-1

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть