Технології

Новий тепловий двигун готовий до виробництва

Новий тип двигуна згорання пройшов увесь цикл випробувань і готовий до масового виробництва. Не виключено, що новий простий багатопаливний мотор зможе замінити звичний двигун внутрішнього згорання.

Компанія Cyclone Power Technologies оголосила про завершення розробки і тестування багатопаливного двигуна нового типу. В теперішній час почався етап комерціалізації новинки, а також її сертифікації для автомобільної промисловості.

Новий тип двигуна під назвою Waste Heat Engine(WHE) є пристроєм для перетворення теплової енергії палива, що згорає, в механічну роботу. Власне, те ж саме робить і двигун внутрішнього згорання, але на відміну від нього WHE – це двигун зовнішнього згорання.

whe1_resized

Блок циліндрів двигуна WHE. При тій же потужності, двигун WHE більш ніж в 2 рази легше ДВЗ

Принцип роботи WHE дуже простий: в зовнішній камері згорання відбувається нагрів теплоносія, деіонізованої води, яка у свою чергу штовхає поршні або крутить турбіну, WHE може споживати будь-яке паливо: рідке або газоподібне. Це може бути етанол, дизельне паливо, бензин, вугілля, біомаса або їх суміші – загалом, все що завгодно, включаючи тепло сонячного світла, відпрацьованої пари і так далі. Наприклад в первинних тестах використовувалося паливо, що отримується зі шкірки апельсина, пальмової або бавовняної олії, курячого жиру. При цьому біопаливо можна не розбавляти нафтовим паливом, виходить викид двигуна WHE може бути чистішим. Оскільки WHE здатний працювати при відносно низькій температурі в 225 градусів Цельсія, він може використати для роботи самі різні джерела тепла.

[youtube]ZGRxqHiYCaQ[/youtube]

Одною з головних переваг WHE – менша кількість деталей і простіший пристрій, ніж у ДВЗ. Зовнішнє згорання не вимагає складної системи клапанів і газорозподільного механізму, хоча із-за високого тиску необхідно застосовувати високоміцні матеріали. В цілому, WHE – DR набагато легший традиційного ДВЗ. Так, типовий 4-циліндровий блок циліндрів ДВЗ важить близько 90 кг, у той час, як аналогічний алюмінієвий блок циліндрів WHE важить близько 35 кг.

cycloneexternal3_resized

Невелике автомобільне шасі з двигуном WHE потужністю 330 к.с. У центрі баки для різних видів палива: вугільний порошок, зріджений газ (водень, метан і так далі), рідке паливо (бензин, біопаливо і так далі)

Двигуни WHE можна використати в усьому діапазоні потужностей. Зокрема, невеликі електрогенератори потужністю від 1 кВт до 10 кВт матимуть невеликі розміри і зможуть живитися будь-яким видом палива, що вкрай важливо для аварійних джерел енергії. Такі ж двигуни можна використати для невеликої техніки, на зразок газонокосарок, або скласти їх в пакети для застосування в промисловості, на морських судах і так далі.

Двигуни WHE середнього розміру потужністю 100-400 к.с. ідеально підійдуть для автомобілів і невеликих човнів, а великі двигуни потужністю від 400 до 1000 к.с. – двигуни зовнішнього згорання можуть використовуватися для енергопостачання міських потягів і інших видів громадського транспорту.

Натхнення: rnd.cnews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


6 Коментарів

  1. ПРОИЗВОДИТЕЛИ ДВС КУПЯТ ПАТЕНТ, ПРАВА И ЗАВАЛЯТ НАХ ЭТУ ИДЕЮ КАК И ХОЛОДНЫЙ СИНТЕЗ КОГДА ТО В КОНЦЕ 90-Х. ИМ НЕ ИНТЕРЕСНО ЧТО БЫ ИХ ФАБРИКИ И ВЛОЖЕНИЯ СТАЛИ НЕ ПРИБЫЛЬНЫМИ

  2. Спасибо за сообщение. Ничто другое не делает интернет жизненной необходимостью, как подобные сообщения. Мысль-есть благо, мысль не убиваема, поэтому есть смысл замораживать все, кроме мозга…

  3. Это самый обыкновенный паровой сука двигатель, сходите на сайт производителя и не ипите моск пиплу неграмотному. Нет на свете ничего нового, только новые лохи.

    1. Может тогда подскажете, что являлось прототипом, к примеру, компьютера, какой паровой двигатель?

  4. Принцип роботи WHE дуже простий: в зовнішній камері згорання відбувається нагрів теплоносія, деіонізованої води, яка у свою чергу штовхає поршні або крутить турбіну

    т.е. усовершенствованый паровой двигатель, а не обыкновенный

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button