Технології

Top 5 можливостей смартфонів майбутнього

Сучасні смартфони вже вміють набагато більше в порівнянні з телефонами, якими ми користуємся всього лише трохи більше десятиліття. Однак виробники в боротьбі за покупця готові наділити свої пристрої ще більш просунутими можливостями. Чого варто очікувати від майбутніх поколінь мобільних ґаджетів?

Доповнена реальність

Під терміном «augmented reality» (або доповнена реальність ) мають на увазі аудіо-та візуальну інформацію, яка дозволяє нам дізнатися більше про навколишній простір за допомогою смартфона. Користувачеві необхідно просто навести камеру свого пристрою на цікавий йому об’єкт, щоб видимий образ цього об’єкта відразу ж було доповнено докладним описом. Мобільні пристрої майбутнього навчаться набагато точніше розпізнавати навколишнє оточення, покладаючись на навігаційні системи та бази даних в Інтернеті.

Гнучкі пристрої

Як зберегти мобільність смартфонів, які з кожним роком збільшуються в розмірах? Деякі компанії вважають, що пристрої повинні бути гнучкими. Тонкі як папір OLED-дисплеї можна складати і згортати, але ще більш захоплюючою бачиться можливість створювати гаджети з екранами, які виводять зображення одночасно з двох сторін – спереду і ззаду. Крім того, гнучку електроніку легко інтегрувати в «розумний одяг».

Вбудовані проектори

 

Що найкращим чином компенсує порівняно невеликі дисплеї смартфонів? Підключення до LCD – телевізорів та моніторів – скажете ви. Однак, що робити, якщо панелів зі солідною діагоналлю немає поблизу? Спроектувати зображення на будь-яку відповідну поверхню! Так, смартфон, оснащений системою, яка розпізнає рухи користувача (подібно Kinect), без намаги перетворюється на ігрову консоль – якій, до того ж, не потрібно TV. Та потрібен потужний http://tuta.com.ua/, щоби “витягнути” всю начинку розумного ґаджета.

Голосове керування

Поки керувати пристроями силою думки ми ще – майже – не пристосовані, нам залишається використовувати традиційні способи « спілкування» з нашими мобільними « друзями». Вже зараз є десятки додатків – так званих віртуальних помічників, які вміють виконувати безліч голосових команд: від пошуку в Інтернеті до роботи з соціальними сервісами (наприклад, Siri, якою може похвалитися новий iPhone 5s ). У майбутньому смартфони навчаться розуміти нашу мову, грунтуючись на аналізі дикції та інтонації – так, як це робимо ми самі.

3D і голографія

Дисплеї смартфонів вже практично досягли межі, коли подальше збільшення розрішення втрачає практичний сенс. Отже, зображення потрібно зробити «об’ємним». Зараз деякі виробники випускають моделі з 3D- дисплеями, щоб дізнатися реакцію ринку. Але звичайне стерео – зображення навряд чи варто вважати технологічним проривом – на відміну від голографічних ефектів. З голографічними зображеннями, «виникаючими» перед користувачами на деякій віддалі від дисплея, можна буде взаємодіяти, як з фізичними об’єктами, «переміщаючи» їх в просторі або змінюючи їхню форму.

Натхнення: http://www.infuture.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button