Всесвіт

Новий додаток НАСА дозволяє стежити за астероїдами

Група вчених з Лабораторії реактивного руху НАСА в Південній Каліфорнії розробила додаток Eyes оп Asteroids. Тепер на комп’ютері або телефоні можна спостерігати за космічними кораблями, астероїдами і кометами, які наближаються до орбіти Землі.

asteroid Фото від Sergydv

В Eyes оп Asteroids є інформація про орбіти всіх об’єктів, що зближуються з Землею. Переміщаючи повзунок в нижній частині екрана, можна стежити за орбітальними рухами астероїдів. Додаток оновлюється двічі на день, тому, як тільки в космосі виявляють новий об’єкт, його додають в Eyes оп Asteroids.

«Ми зробили Eyes оn Asteroids максимально зручним для користувача”, – сказав Джейсон Крейг, технічний продюсер проєкту. – Наприклад, виберіть “спостереження за астероїдами”, щоб побачити п’ять астероїдів, що наближаються до Землі. Зближення астероїдів із Землею викликають великий інтерес, за допомогою програми користувачі зможуть в режимі реального часу оцінити небезпеку їх наближення до Землі».

В Eyes оп Asteroids також можна подивитися анімовані моделі космічних апаратів і їх зіткнення з астероїдами або кометами.

Щороку в космосі виявляють тисячі астероїдів і десятки комет. Сьогодні їх близько 28 000, але число щодня зростає. Астрономи пильно стежать за об’єктами, тому що деякі з них становлять загрозу для нашої планети.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button