Головна / Гумор / Нумеролог оголосив 11 квітня останнім днем людства

Нумеролог оголосив 11 квітня останнім днем людства

Американський нумеролог Девід Мід, який останнім часом двічі приводив вразливих представників людства в шок своїми прогнозами про дату Апокаліпсису, заявив, що його останні дослідження не залишають сумнівів у точну дату Судного дня. За розрахунками конспіролога, кінець світу настане в 24 години за Гринвічем 11 квітня цього року.

На відміну від своїх попередніх прогнозів, Мід під свою нову теорію підвів безліч факторів, що стосуються теософічних висловлювань, стародавніх прогнозів, наукових теорій, а також посилання на авторитетів у галузі сучасних наукових розробок. З усього цього бульйону в сухому залишку виявився 11-й день квітня, як фінал «семирічного скорботного періоду». Підстава – цифра 33, повторювана при останньому сонячному затемненні, яка за кількома критеріями співвідноситься з 11 і четвертим місяцем, виділеним з 2018 року.

Якщо комусь незрозумілий хід думок нумеролога, то Мід чесно попередив, що не обов’язково стежити за суттю, а варто налаштувати свої відчуття, щоб все стало зрозуміло. Загалом, 11 квітня кінець світу настане, хоча б тому, що 21 грудня минулого року в ООН заявили, що Єрусалим не є столицею Ізраїлю. Тим, кому таке пояснення не зрозуміло, можна лише поспівчувати, резюмує конспіролог.