Гумор

«Мандрівник у часі» побував в 6000 році та розповів про майбутнє людства

ЗМІ повідомили про «мандрівника в часі», який побажав не називати своє ім’я, проте погодився зустрітись з журналістами. Він побував в 6000 році і розповів про майбутнє людства, а також показав фото нового світу.

Чоловік у 90-х роках був добровольцем в секретній програмі, яка займається такими переміщеннями людей завдяки розробленим технологіям. Він побачив таке видовище, що вирішив зафіксувати його на камеру, щоб йог не вважали божевільним після повернення назад. На фото можна побачити незвичайні об’єкти і будівлі, після чого чоловік повідомив, що наша медицина порівняно з аналогом майбутнього виглядає примітивно.

У цьому тисячолітті будуть знайдені препарати від онкології, а далі кожна людина зможе освоїти телепортацію і переміщатися в будь-який час, залишаючись невидимим, після чого повертатися назад.

Спочатку машина часу була апробована на тварин і гризунах, після чого настала черга волонтерів. До 2080 р ця технологія стане доступною для людства, але буде використовуватися для комерції. Тільки найбагатші люди планети зможуть здійснити подорож, що також стосується космічного туризму.

Кнопка «Наверх»