Різні цікавинки

Обережно: підробленний телефон

kitajskie-telefony_250Ви вирішили придбати мобільний телефон? Будьте пильні: поряд з оригіналами всюди зустрічаються китайські підробки. Вони значно дешевше оригіналів, не вимагають особливого дозволу і продаються без ліцензії. Найчастіше буває так, що, купуючи телефон, людина не має можливості порівняти його з оригіналом. До того ж, зовні підробка майже завжди повністю відповідає оригінальній моделі. Звичайно, фахівець зуміє побачити між ними відмінності.

У цілому всі китайські телефони можна розділити на три великі групи. У першу з них входять пристрої з самобутнім дизайном (хоч і з запозиченими від відомих фірм елементами) і продаються під власною торговою маркою. Пристрої другої групи – щось середнє між власним виробом і спробою підробити відомий бренд. Як правило, запозичується загальний стиль і придумується схожа назва. Але в цілому подібні апарати не виглядають як повна копія оригіналу, а виглядають швидше спробою відтворити популярний дизайн. Щоб відрізнити подібний апарат від оригіналу, цілком достатньо одного погляду. Причому частенько спостерігається повне зміщення стилів – до дизайну «айфона» майстри з Піднебесної цілком можуть додати напис «Nokia», логотип лінійки Walkman і згадка про 12 мегапікселів. Або дизайн в стилі Vertu доповнити сенсорним екраном. У будь-якому випадку до підробок телефони цієї групи відносяться досить віддалено, а відрізнити їх від оригіналу порівняно просто.

А от телефони третьої групи можна сміливо назвати «підробкою» – у них зовнішність оригінальної моделі скопійована досить точно. Більш того, часто для виготовлення подібних апаратів використовують корпус, точно повторюють оригінальну модель. Також ідентичними можуть виявитися дисплеї, шлейфи та інші елементи. Відрізнити подібні пристрої від оригіналу вельми складно, особливо при первинному огляді. Але якщо придивитися, то розходження видно неозброєним оком. Окрім того, щоби не помилитися з запчастинами до телефонів і підібрати оригінальні складові, як от мікрофон до Fly на http://gsm-komplekt.com/, краще звертатися до надійних поставщиків.

Якщо ж ви – звичайний споживач і хочете придбати дорогий оригінал гарантовано хорошої якості, прислухайтеся до наступних порад.

Як відрізнити оригінал від підробки?

1. Як уже згадувалося, перша ознака підробки – її ціна значно нижча ціни оригінальної моделі.

2. Якість екрану підробки помітно відрізняється від оригіналу: він може бути зернистим або каламутним.

3. Дозвіл апарату має збігатися із зазначеним в інструкції.

4. Вага підробки значно менше ваги оригінальної моделі.

5. Назви фірми- виробника телефону та акумулятора, написані чітко і безпомилково, повинні збігатися.

6. У підробленої моделі можуть бути присутніми зайві слоти, відсутні в доданому описі.

7. Літери на кнопках телефону повинні бути з англійського алфавіту і другої європейської мови.

8. Меню має збігатися із зазначенням в інструкції.

9. Всі деталі корпусу повинні щільно прилягати, без зазорів і зсувів. На ньому не повинно бути ніяких додаткових елементів для виконання не вказаних у інструкції функцій.

10. У першотвору не повинно бути деренчливого звуку, а екран дисплея повинен бути скляним, а не пластиковим.

При купівлі мобільного телефону, обов’язково вимагайте у продавця чек. Так ви зможете повернути телефон, якщо вас обдурили і продали підробку замість оригіналу. Крім того, за цим чеком можна завжди вийти на того, хто незаконно реалізує підробки.

Безумовно, підроблені телефони мають право на існування, але реалізатор не має права приховувати від покупця справжню якість пристрою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button