Різне

Переваги використання природного каменю

У першу чергу, що варто відзначити це те що природний камінь екологічно чистий, натуральний камінь не виділяє всяких шкідливих випарів при дії високих або низьких температур. Природній камінь ще й володіє бактерицидними властивостями. Ще одна вагома перевага в тому, що природний камінь надійний і довговічний. Опрацювання фасадів каменем служить захисником будинку, який допоможе від несприятливих кліматичних умов.

Переваги використання природного каменю

 

У зимовий період природний камінь проявляє енергозберігаючі властивості для будинку. А в літній період обробка фасадів каменем стала своєрідним захисним щитом від сонячних променів, і будинок фактично не перегрівається. Варто відзначити і простоту обробки і монтаж природного каменю, який суттєво зменшує час робіт над облицюванням фасаду. Таке облицювання фасадів природним каменем робить будинки красивими і шикарними, надаючи кожному фасаду унікальний вид. Як у всього на планеті, і у природного каменю є і свої недоліки, але дуже часто вони швидше надумані хитрими конкурентамі. Наприклад, є любителі роздумувати про радіоактивність натурального каменю, хоча під даною заявою немає жодного наукового підгрунтя.

Один головний недолік все ж варто виділити – це його вага. Як мармур так і граніт, з яких в основному робиться облицювання фасадів, є одними з найважчих облицювальних матеріалів. І що не менш важливо, цей факт повинен бути врахований при розробці схеми обробки фасадів. Хочете, щоб облицювання фасадів природним каменем була не таким важким? Тоді вибирайте вапняк. Якщо спробувати порівнювати природний камінь такий як мармур, вапняк, долах і штучний камінь, то ціна на них буде майже одинакова, але ми впевнені, ви будете приємно здивовані.

Так що якщо шукаєте природний камінь то :
Недорого величезний вибір природного каменю в с.Солотвино від виробника за оптовою ціною.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button