Різні цікавинки

Як вибрати провайдера

foto_cikavosti_25.06.2014-02_resizedВірний вибір провайдера – це, безсумнівно, найважливіша умова надійного користування всесвітньою павутиною. Адже від правильності підключення залежить якість і ефективність роботи. Необхідно спиратися на основні фактори вибору провайдера, щоб користуватися якісним інтернетом і уникнути можливих проблем.

Ціна-якість

Багато интернет провайдеры Киев пропонують користувачам привабливі тарифи, вартість яких дорівнює якості інтернету.
Не варто орієнтуватися виключно на низьку ціну, яка, часто, тягне за собою повільну швидкість, часті поломки обладнання та інше.
Необхідно вибирати провайдера, який пропонує найкраще співвідношення «ціна-якість».

Опираючись на швидкість

Ще одним чинників вибору є швидкість передачі даних. Вона повинна влаштовувати користувача і відповідати його запитам.
Якщо Вас цікавить виключно робота, яка не вимагає нічого окрім пошуку інформації в інтернеті, то зупинитися можна і на середній швидкості.
Якщо користувач має намір використовувати комп’ютерні ігри, дивитися відео та фільми з мережі, то віддавати перевагу рекомендується високошвидкісним тарифам.
При цьому важливо уточнювати в операторів чи дійсно зазначена швидкість надаватиметься конкретно Вам. Чи не буде вона ділитися на всіх користувачів, які знаходяться «на зв’язку».

Різноманітність тарифів

Тарифні плани, які має провайдер, повинні бути представлені численними пропозиціями.
Щоб потреби кожного клієнта могли бути задоволені максимально якісно.

Оперативність і техпідтримка

Доступ до інтернету має надаватися цілодобово. Якщо виникають проблеми і поломки, то провайдер зобов’язаний усунути їх якомога швидше.
Якщо компанія ставиться до цього не відповідально, і проблеми не будуть вирішені протягом доби, то роботу з таким провайдером краще припинити.

Відгуки та рекомендації

Відгуки реальних користувачів відкриють всю таємницю провайдера. Його клієнти знають підводні камені і зможуть розповісти всі плюси і мінуси передбачуваного вибору.

Кращі з кращих

За даними численних форумів користувачі вважають кращими провайдерами:
– Інтертелеком;
– Київстар;
– Utel;
– Тріолан;
– Укртелеком.

Установка інтернету в приватний будинок – не проблема. Кращими провайдерами приватного сектора вважаються: Воля интернет, Піплнет, мтс, лайф.

Сайт http://www.multitest.ua/ пропонує підібрати кращого провайдера, який пропонує вигідні умови підключення. При цьому вибір відбувається, спираючись на місце розташування будинку або квартири.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button