Всесвіт

“Обитель Бога” виявив Hubble в центрі Всесвіту

Професор університету у Флориді – Кен Вілсон на старих фотоданих орбітальної обсерваторії Hubble NASA від 1994 року виявив щось неймовірне. Вчений зібрав компактну пляму туманності з різних ракурсів, надісланих Hubble, щоб побачити повноцінну картину. Він виявив, що це місце являє собою дивне явище, схоже на величезне місто, яке неможливо пояснити дифракцією та іншими дефектами лінзового телескопа і перешкодами на зображенні лінії передачі на Землю.

Експерти NASA вирішили переглянути незвичайну знахідку професора. Частина неба Вілсона при максимальному збільшенні Hubble фокусується на невеликій частині Всесвіту. Дослідивши зображення, експерти Національного управління космічними польотами з подивом розглядали щось, схоже на місто в самому центрі Всесвіту. Визначити розмір цього об’єкта складно, однак ясно, що він досягає колосальних розмірів і наша Земля в порівнянні з ним – піщинка.

Приголомшені вчені назвали цей об’єкт «монастирем». Комп’ютерний аналіз послідовності отриманих зображень Hubble показав, що рух «міста» чудово сумісний з рухами оточуючих галактик. Це означає, що воно відповідає теорії Великого Вибуху. Що саме розташоване у самому серці Всесвіту? Можливо, Hubble зафіксував житло Бога, яке, відповідно до християнської релігії, розташоване на небесах?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button