Людина

Чоловіки важче переносять простудні захворювання

Канадськими вченими підтверджена теорія існування «чоловічого грипу», при якому сильна стать має намір до перебільшення своїх відчуттів при недузі. Як виявилося, вони в дійсності можуть страждати набагато більше, ніж жінки.

Наукові співробітники Меморіального університету Ньюфаундленду поставили мету, на підставі проведених спостережень визначити, наскільки правдиві чоловіки в оцінці свого стану. Проведений аналіз доктором Кайлом Сью показав, що у імунної системи представників сильної статі досить слабо розвинена реакція на склад вірусних компонентів, що сприяють розповсюдженню респіраторної недуги. Як результат, така особливість чоловіків проявляється в більш гострих відчуттях всіх неприємних симптомів захворювання, на відміну від жінок.

На підставі проведених досліджень ще в 2008 році, з’ясувалося, що представниці слабкої статі більш захищені імунітетом організму від вірусу грипу. Зроблені спостереження на території США і Гонконгу, зафіксували більшу кількість госпіталізації та смертей від цієї недуги саме у чоловіків. Та проведенням опитувань підтверджено, що для представників сильної статі необхідно в два рази більше часу, щоб відчувати себе абсолютно здоровими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button