Людина

Область мозку, відповідальна за мову, відключається, коли ми говоримо

Область мозку, яку давно визнали як командним центром для людської мови, насправді відключається, коли ми говоримо, повідомляють американські вчені з Університету Каліфорнії і Університету Джонса Хопкінса.

18-02-15-foto-600x337-1

Зона Брока в мозку давно була визнана в якості командного центру для людської мови, в тому числі вокалізації. Але фахівці оскаржили це давнє припущення після того, як вони виявили, що зона Брока насправді відключається, коли ми говоримо вголос. Дослідники встановили, що зона Брока, яка знаходиться в лобовій корі вище і позаду лівого ока, взаємодіє з скроневої корою мозку, яка пов’язана зі сприйняттям мови, а потім і з моторною корою, яка пов’язана зі звуком і рухами рота.

Читайте також: Робота зі смартфонами активно трансформує наш мозок

Відкриття вчених має велике значення для діагностики та лікування інсульту, епілепсії та черепно-мозкових травм, які призводять до мовних порушень. Щороку мільйони людей страждають від інсульту, який в деяких випадках може привести до серйозних порушень сприйняття та відтворення мови, коли критичні області мозку пошкоджені.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button