Різне

Взуття для найменших

Як тільки малюк починає ходити, батьки відразу замислюються над купівлею взуття. Існує безліч думок щодо того, варто чи ні купувати з перших кроків дитячі ортопедические сандали або черевички. Залишимо вирішення цього питання лікарям-ортопедам, а самі в цей час розглянемо, що може запропонувати батькам сучасна взуттєва промисловість.

Кілька порад

Існує поширена думка, що перші черевички або чобітки повинні бути максимально жорсткими. Це не зовсім так, але варто відзначити, що в силу особливостей матеріалів і малого розміру, вироби самі по собі виходять досить жорсткими. Цю особливість відзначили менеджери з продажу, і вона перетворилася на перевагу.

Насправді, довгий час перебувати в жорсткому взутті, буде некомфортно не тільки дитині, але і дорослому. Тому вибирати, що одягти малюкові на прогулянку, варто виходячи з погодніх умов. Для прогулянок в теплу пору більше підійдуть дитячі сандалі для девочек або босоніжки для мальчиков. У такому взутті нога буде дихати і, що не менш важливо, рухатися.

Користуватися черевичками або чобітками потрібно лише в холодну пору року. Незважаючи на жорсткість, вони надійно захистять ноги від холоду і випадкових пошкоджень, а також додадуть дитині стійкості на слизьких дорогах. Ходити в жорстких «колодках» вдома абсолютно не потрібно. Якщо є бажання в будь-якому випадку одягнути на дитину коригувальне або профілактичне взуття, варто звернути увагу на дитячі ортопедичні сандалі. Вони вчинять на стопу бажаний вплив, і не будуть обмежувати рухів дитини.

Матеріали

Матеріали, з яких виготовлено перше взуття дитини, повинні відповідати ряду вимог. Всупереч поширеній думці, використовувати для виготовлення кросівок або черевичок тільки натуральні матеріали, не представляється можливим. Оптимальними матеріалами для виготовлення дитячих взуттєвих виробів є:

  • Підошва – термокаучук, (EVA) і термоеластопласт;
  • Верхня частина – натуральна шкіра і бавовняний текстиль;
  • Внутрішнє оздоблення – ХБ текстиль;
  • Утеплювач – натуральне хутро, ватин і шерстяне хутро;
  • Ортопедичні вставки та ущільнювачі – силікон і гіпоалергенний поролон;
  • Застібки і шнурки – капрон, метал і пластик.

Що стосується підошви, то перелічені вище матеріали є оптимальним варіантом. Наприклад, босоніжки для хлопчиків і дитячі сандалі для дівчаток, мають підошви з термокаучука. Цей матеріал надійно захищає стопу і в той же час не сковує рухів.

Говорити про повністю натуральні взуттєві матеріали не представляється можливим, проте бажано щоб деталі, які безпосередньо контактують з ногою дитини, були все-таки натуральними. Вкрай важливо, щоб стопа дитини «дихала», а шкіра і текстиль мали необхідну для цього структуру. Крім того, натуральні матеріали ніколи не викликають алергії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments