Різне

Найбільш густонаселені острови світу

 

Колись, ці острови були покриті зеленню і буквально благоухали. На дворі двадцять перше століття і перед нами постають одні з найбільш густонаселених островів планети. Давайте ж дізнаємося, про які острови йдеться,  переглянувши галерею фотографій: найбільш густонаселені острови світу.

У колумбійського узбережжя Карибського моря є острівець Санта-Круз-дель-Іслот. На острові налічується близько 90 будинків, в яких живуть близько 700 осіб. Але коли на вихідні повертаються у свої сім’ї ті, хто працює на материку, населення може досягати 1200 осіб. Тут немає електрики і великі проблеми з питною водою. Зате практично немає комах, з якими на материку просто біда. Щільність населення – 124 700 на квадратний кілометр.

 Крихітний острівець Ап Лей Чау належить Гонконгу. У більшій своїй частині зайнятий хмарочосами, де розміщуються офіси, торгові площі і навіть парочка виробництв. Щільність населення острова становить 66 755 осіб на кв. км.

 У гирлі річки Гудзон знаходиться найстаріший і найбільш густонаселений район Нью-Йорка – Манхеттен. Це не тільки культурний і фінансовий центр США, а й, по суті, фінансова столиця світу. На острові знаходиться величезна кількість штаб-квартир всіляких корпорацій і організацій світового рівня. Щільність населення – 26 924 людини на квадратний кілометр.

Індійський острів Солсетт входить до складу однієї з найбільших в світі міських агломерацій – Мумбаї. Крім того, що на острові знаходиться частина цього міста-мільйонника, тут розташовані ще кілька міст-сателітів мегаполісу. Також, на острові, знаходиться найдорожчий в світі хмарочос Антілла, що є власністю мультимільярдера Мукешу Амбані. 173-метровий будинок оцінюється в більш ніж $ 1 мільярд. Щільність острова – близько 30 000 жителів на 1 квадратний кілометр.

Острів Ебейе став одним з найбільш густонаселених островів не тільки в ланцюжку Маршаллових островів, а й усього світу, «завдяки» ядерним випробуванням США в Тихому океані. Жителям атолів довелося в терміновому порядку залишати насиджені місця, щоб убезпечити свої життя. Зараз на Ебейе перенаселеність з усіма витікаючими наслідками, у вигляді нестачі води та інших благ. Щільність – 41 667 осіб на кв. км.

Ліла Ессінген – назва острова, який захований у самому центрі Стокгольма. Раніше тут знаходилося більшість промислових підприємств, але, з часом, заводи стали перебиратися на околиці, а тут виросли житлові будинки. Щільність населення острова – близько 20 000 на квадратний кілометр.

Жоаль-Фадьют – справжній острів-село в передмісті Дакара, Сенегал. Точніше, Жоаль розташований на материку, а Фадьют – на острові. Тут не можна переміщатися на будь-яких транспортних засобах, крім велосипедів і гужового транспорту. Основний вид діяльності жителів острова – вирощування рису в затоплених заплавах. За даними останнього перепису, населення острова склало майже 40 000 жителів.

Мале – столиця і найбільш густонаселений місто Мальдівської республіки. Істотну частину населення Мале складають іноземці, що працюють тут, в основному, на туристів. Площа острова поступово розширюється зусиллями людини. Щільність – більше 53 тисяч чоловік на квадратний кілометр.

Острів Мігінго за розміром менше ніж футбольне поле на арені «Ноу Камп» в Барселоні, Іспанія. Мало того, острів до сих пір не визначився з належністю до конкретної країні: Уганда або Кенія. Тим не менш, це не заважає йому бути одним з найбільш густонаселених островів Землі, з щільністю близько 100 000 чоловік на квадратний кілометр. Острів розташований буквально на середині озера Вікторія.

У Німеччині один з найбільших портів, місто Любек, розташований на острові. Він внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, завдяки значному кількістю цегельних будівель в готичному стилі. А в наш рейтинг потрапив завдяки обмеженості території та населенню в більш ніж 200 000 чоловік.

Завершуємо огляд  Санкт-Петербургом. Відомий всім Васильєвський острів також відноситься до числа одних із самих густонаселених островів світу. Він розташований в дельті Неви і щільність населення наближається до позначки 19 000 чоловік на квадратний кілометр.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button