Різне

Термінали збору даних для успішної інвентаризації

MC3190_Motorola_series.300x220Термінали збору даних автоматизують і спрощують роботу на підприємствах торгівлі та складських комплексах. Ці високотехнологічні пристрої дозволяють робити облік і контроль продукції. Ви можете вибрати найбільш оптимальний по функціоналу і форм-фактору!

Одними з пристроїв, які допомагають автоматизувати роботу, є термінали збору даних. Це невеликий портативний комп’ютер, який використовується для реєстрації, обліку та контролю товару.

Він зчитує і визначає цифровий код продукції. Дані можуть зберігатися в самому терміналі для синхронізації в певний час або відправлятися в базу даних на сервері / робочому комп’ютері відразу.

Процес прийому та видачі товару, його обліку на складі сильно спрощується і займає менше часу у співробітників. Їм більше не треба вручну визначати і відзначати кожну річ.

Як вибрати оптимальну модель терміналу збору даних?

Термінали розрізняються за способом застосування, від цього залежить форм-фактор пристрою. Купити термінал збору даних можна одного з наступних типів:

  • Стаціонарні – підключення до персонального комп’ютера кабелем.
  • Переносні зі стаціонарним, поворотним або винесеним за межі корпусу зчитувачем – найпоширеніші типи терміналів. Вони дозволяють співробітникові працювати мобільно, на значній відстані від робочого комп’ютера. Облік товару може відбуватися далеко від бази даних.

Підключатися до бази даних термінали можуть через дротові з’єднання (USB, Ethernet, COM), Bluetooth і за допомогою WiFi. Наприклад, використовуючи бездротовий термінал для автоматизації роботи кафе та ресторану, співробітникам буде простіше робити прийом продуктів.

Який захист пристроїв існує?

Найважливішою характеристикою терміналу збору даних є його ступінь захисту, стандартизована набором правил в Ingress Protection Rating специфікації. Основні критерії, які повинні виконуватися – це вологозахищенність, пилезахищеність, електробезпека.

Специфікація записується в такому вигляді: IP-69. Ця категорія означає максимальний захист за всіма параметрами.

Перша цифра означає рівень доступу сторонніх предметів всередину корпусу приладу. При 0 рівні корпус не має захисту, а при 6 навіть пил не зможе проникнути в пристрій.

Друга цифра говорить про рівень сприйняття до вологи. При 0 рівні захисту немає взагалі, при 1 – вертикально капаюча вода не повинна порушувати працездатність пристрою, а при 9 – пристрій може нормально функціонувати під водою з високим тиском.

Незважаючи на високу технологічність, термінали збору даних залишаються простим і зрозумілим в управлінні. Купити ТЗД для складу і використовувати може кожен.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button