Відео

Очевидці показали кадри руйнівного урагану “Джулія” (відео)

Ураган “Джулія” викликає небезпечні для життя повені і зсуви. Очевидці зняли наслідки тропічного шторму.

Ураган “Джулія” пронісся по Нікарагуа в неділю, обрушивши на країну вітри і проливні дощі. Країни Центральної Америки можуть постраждати від потенційно небезпечних для життя раптових повеней і зсувів.

За даними метеорологічного агентства країни, максимальна стійка швидкість вітру оцінювалася в 140 км/год, коли шторм обрушився на берег недалеко від району Лагуна-де-Перлас о 07:15 за Гринвічем.

До пізнього ранку п’ятий в цьому сезоні Атлантичний ураган трохи ослаб до тропічного шторму зі стійкими вітрами зі швидкістю близько 113 км/год, коли він мчав на захід через Нікарагуа.

Національний центр США з ураганів попередив, що ураган “Джулія”, чий центр знаходився приблизно в 105 км на північний схід від столиці Манагуа о 15:00 за Гринвічем, все ще небезпечний не тільки для Нікарагуа, але і для сусідніх країн.

“Ці дощі можуть викликати небезпечні для життя раптові повені і зсуви в Центральній Америці сьогодні і в понеділок», при цьому небезпечні умови також досягають півдня Мексики, йдеться в останньому бюлетені агентства.

Зберігаючи силу тропічного шторму, ураган “Джулія”, за прогнозами, викличе від 12,7 до 25,4 см опадів в Нікарагуа і Сальвадорі, а в окремих осередках випаде до 38 см.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments