Різні цікавинки

Очищення організму

Навіщо очищати організм, які проблеми із здоров’ям можливі, якщо не очищати організм, порівняння популярних методів очищення організму, плюси і мінуси і наслідки кожного методу – в цій статті.

Щоб серйозно розглянути це питання, треба замислитися над статистикою Всесвітньої Організації Охорони (ВООЗ) здоров’я про причини смертності.

ochyschenia_tila

Головні причини високої смертності за статистикою ВООЗ:

спадкові чинники 20% (коли те були хвороби у родичів);

неправильний спосіб життя 48% (тютюнокуріння, алкоголь, недотримання режиму дня, сидячий спосіб життя);

неправильне харчування 30% (зловживання їжею і напівфабрикатами, що містять тваринні жири, кухарську сіль);

екологія і шкідливі виробничі чинники.

З цих  цифр стає ясно, що, одна з головних причин усіх смертей – це неправильне харчування і спосіб життя.

Чому продукти харчування забруднюють наш організм:

З появою консервантів, підсилювачів смаку, загусників, і інших принад цивілізації їжа стала менше містити життєво-необхідних мікроелементів і вітамінів.

Рослинні продукти вирощуються з використанням хімічних добрив.

На тваринницьких фермах худобу і птахів годують антибіотиками і гормональними препаратами.

Фабрики по виробництву продуктів харчування, збагачують їх синтетичними речовинами і вітамінами, барвниками і ароматизаторами.

Тому величезна кількість синтетичних з’єднань накопичується в кишечнику, тканинах і клітинах нашого організму, провокуючи розвиток різних захворювань, і  впливаючи зрештою на вищеописану статистику смертності. Чи подобається нам такий стан речей? Звичайно ні! Так що ми можемо зробити для самих себе?

Більшість хвороб обумовлена тим, що наш організм просто «засмічений» всілякими «відходами», з якими своєчасно не справляються наші органи виведення. Так відбувається поступове отруєння організму. Сюди додається і зайва вага, якою страждає велика кількість людей.

У чому ж причина?

Легені, шлунково-кишковий тракт, слизові оболонки і шкіра – ось шляхи через які в наш організм потрапляють багато шкідливих речовин. Проте природа обдарувала людину здатністю до самоочищення. Завдяки цьому з організму виводиться велика частина відпрацьованих речовин. Проте організм не устигає виводити усі токсини, а деякі і не здатний вивести роками – наприклад важкі метали, нафтопродукти і синтетичні з’єднання, не говорячи вже про радіонукліди. Тому рекомендується використовувати різноманітні способи очищення, або комплекси програм http://coral-style.ru/ для глибокого очищення.

Накопичуючись шкідливі речовини поступово отруюють наш організм, в першу чергу імунну систему, як наслідок, усі захисні функції організму стають малоефективними. В результаті цього виникає безліч захворювань, таких як захворювання обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння, подагра), серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, гіпертонія, атеросклероз і так далі), захворювання ШКТ (виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, гастрити, холецистити, панкреатит, коліт), запори і багато інших.

Відомі способи очищення організму в сучасній медицині. Плюси і мінуси.

Дієта – один з найпростіших способів очищення. Дієта як правило підбирається індивідуально, і полягає в споживанні рослинних і молочних продуктів, у тому числі ті, які мають очищаючі властивості. Істотний мінус такого очищення – рідко хто витримує тривалу дієту. Рекомендується на протязі 2-3 місяців сувора дієта і 6 місяців відповідно щадна дієта.

Гідроколонотерапія – одна з популярних методик очищення організму, а точніше товстого кишечника, полягає у введенні, через пряму кишку, трубки, по якій тече спеціальний сольовий розчин або мінеральна вода і тим самим вимиває пристіночні відкладення і калові маси з товстого кишечника. Явний мінус такої процедури – це по суті очищення незначної частини кишечника і вимивання корисної кишкової мікрофлори, що призводить до розвитку   дисбактеріозу.

Очищення організму за допомогою мінеральних лікувальних гідрокабонатно-сульфатно-магнієвих вод  – це найефективніший метод очищення організму. Очевидні плюси, ця дія на увесь організм в цілому. Разом з кишечником очищаються нирки, печінка, кров, судини. Курсовий прийом сприяє нормалізації цукру і холестерину крові. На протязі місяця відбувається очищення на клітинному рівні. З мінусів можна відмітити, мабуть, тільки протипоказання до прийому мінеральних лікувальних вод, таких як: гостра і хронічна ниркова недостатність, загострення хронічних процесів в організмі (тимчасове протипоказання, до настання періоду ремісії),  шлунково-кишкові кровотечі, злоякісні новоутворення, жовчнокам’яна хвороба (камені більше 0,3-0,4 см в діаметрі).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button