Різні цікавинки

Як вибрати скутер чи мопед

0_2111_resizedЩоб правильно вибрати скутер або мопед, необхідно відразу визначитися для яких цілей він вам потрібний: ганяти по місту і вражати дівчаток, розмірено їздити по сільських дорогах або намагатися поєднувати і те, і інше. Від того, наскільки грамотно ви визначите свою мету, залежатиме термін роботи мопеда. Спершу визначимося з марками.

Скутери Yamaha практично ідеальні для міста: швидкі, верткі, з місця зриваються, як стріла, і розганяються до 80км/ч за лічені секунди. Але на ці мопеди краще встановити дискове гальмо.

Мінус — дуже вередливі в експлуатації і категорично не підходять для їзди по поганих дорогах.

Найпопулярніші мопеди — Honda. Оскільки вони є вдалим симбіозом тихохідності, великих сидінь і комфортності пересування. Як правило, скутери Honda не розвивають швидкість більше 60 км/год, навіть якщо витягнути обмежувач швидкості. Цей ідеальний засіб пересування по дорогах не занадто високої якості підходить для їзди в селі. Крім того, скутери Honda заводяться у будь-яку погоду і у будь-яких умовах. Та й http://www.moped.ltd.ua/ від Honda вам не обійдеться дорого.

Мінус — слабка передня вилка і погана ходова.

Найпотужніші мопеди — це Suzuki. Вони напхані електронікою і купою інших гоночних «пристосувань», що включають маятникову вилку, резонатор на глушник, спойлер з повторювачем, дискове гальмо. Можуть спокійно пересуватися як на швидкості 50 км/год, так і 80 км/год. Але якщо захочете поганяти або прийняти участь в ралі, то маятник краще відключити, оскільки на поворотах мопед буде завалюватися. Маятникова вилка служить для того, щоб згладити пересування по нерівних і поганих дорогах. Скутери Suzuki найуніверсальніші з усіх скутерів. На них без шкоди для здоров’я можна ганяти, як в місті, так і в селі.

Мінуси — жорстка робота мотора і незручне сидіння. Удвох на ньому практично неможливо поміститися.

Мопеди Peugeot і Aprilia від європейських автоконцернів відрізняються високою динамікою, швидкістю і прохідністю.

Мінус — висока вартість. Найдешевший скутер-європеєць обійдеться в 3-4 тисячі доларів.

І наостанок нагадуємо, що мати права на мопед в Україні обов’язково. Інакше покладається штраф від 425 до 850 гривен.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button