Людина

Одна з трьох вагітних жінок страждає від депресії

Згідно з новим дослідженням британських учених, майже третина вагітних жінок страждають від сильного почуття депресії і тривоги.

a2d55a1b6f2db6ed379cfedfc005a6da

Проведене серед 1000 матерів і вагітних жінок опитування показало, що багато вагітних жінок борються з ознаками депресії – допологової депресії під час вагітності – але бояться сказати про це свому лікарю або акушерці.

Експерти припускали, що до 15% жінок страждають від допологової депресії, але в ході опитування вдалося виявити нові цифри – 30% майбутніх матерів мають п’ять або більше ключових показників даного стану. Вони включають у себе почуття тривоги без причини, втрату інтересу до життя та відчуття щастя, нестійкість емоційного стану. Якщо отриману цифру екстраполювати на всі вагітності, це говорить про те, що майже чверть мільйона жінок у Великобританії кожен рік страждають від депресії під час вагітності.

У ході дослідження було встановлено, що 42% вагітних жінок ніколи не говорили зі своїм лікарем або акушеркою про наявність симптомів депресії з трьох причин – вони відчували провину, відчували збентеження або були стурбовані тим, що інші люди будуть засуджувати їх. Майже половина жінок не хотіли, щоб їх вважали психічно хворими, а 26% навіть не обговорювали це питання з партнером, близьким другом або родичами.

Таким чином, дане дослідження малює досить похмуру картину справжнього обличчя вагітності, і, як виявляється, вона не завжди приносить радість і щастя. У той час як вагітність є емоційним часом для будь-якої жінки, і іноді перепади настрою є нормальними, все ж багато жінок відчувають так багато неприємних симптомів, що вони стають серйозною проблемою, кажуть фахівці.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button