Людина

Навіть короткочасні вправи корисні для здоров’я

Дослідження показали, що навіть двохвилинні фізичні навантаження покращують стан здоров’я. Щоденні вправи допомагають підтримувати організм у тонусі і надають сприятливий ефект.

Нові результати свідчать про те, що короткочасні заняття спортом настільки ж корисні, як і тривалі тренування. За словами дослідників, інтенсивні вправи необов’язково покращують силу, а, швидше, підвищують витривалість. Тому навіть двохвилинні навантаження повинні бути регулярними для здоров’я організму. Постійна підтримка м’язів в тонусі можлива і вдома, тому необов’язково витрачатися на походи в спортзал, каже Айлін Хендбер, професор Флоридського університету.

Медики рекомендують займатися елементарною зарядкою кожен день. Прогулянка, розминка і присідання є відмінним і дешевим способом, доступним кожному. Такі дії мають позитивні наслідки надалі. Одне заняття допомагає позбавиться від зайвої тривоги, насичує ЦНС киснем, захищає від безсоння і регулює кров’яний тиск. Також запобігає накопиченню цукру, який перетворюється в енергію, і, таким чином, знижується ризик розвитку діабету.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button