Людина

Вчені назвали рису характеру, що дозволяє стати багатим і успішним

Співробітники Університету Темпла, розташованого у Філадельфії, провели дослідження і з’ясували рису характеру, що дозволяє її володарю стати багатим і успішним. Як з’ясувалося, йдеться про вміння чекати і проявляти терпіння.

Учёные назвали черту характера, позволяющую стать богатым и успешным

Наукові працівники, проводячи вивчення, використовували два методи для досягнення бажаного результату. У першому учасниками експерименту стали маленькі діти, яким пропонували взяти один зефір або почекати, поки пройде 14 хвилин і їм буде дозволено отримати вже два ласощі. Так званий “зефірний” тест дозволив встановити, що малюки, які проявили терпіння, мають інший склад розуму і в наступному році їх шкільні успіхи були вищі, ніж у інших учасників тесту. Крім цього, вони підтвердили і іншу наукову працю. У ній група фахівців вивчила рівень достатку більше 2,5 тисяч чоловік у віці від 25 до 65 років. В результаті вдалося з’ясувати риси характеру, які найчастіше зустрічаються у успішних представників дослідження.

Найбільш корисною якістю стало терпіння. Вміння вичікувати дозволяло людям більш тверезо оцінювати перспективи, уникаючи авантюрних підприємств. Крім того, такі підприємці робили вдалі інвестиції, так як їх не пригнічувала повільна віддача від вкладень. Тим не менш, найдовші проекти приносили велику вигоду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button