Технології

Офісна вежа, повністю покрита сонячними панелями, сама забезпечить себе енергією

Вежа вартістю $40 млн буде оснащена 1182 сонячними панелями товщиною зі звичайний скляний фасад.

У Західному Мельбурні, Австралія, побудують восьмиповерховий будинок Skala. Він стане першою в країні офісною вежею повністю покрите сонячними панелями, що стане переломним моментом для будівельної галузі.

Вежа вартістю $40 млн буде оснащена 1182 панелями товщиною зі звичайний скляний фасад. Зараз система сонячних панелей Skala виробляється німецькою компанією Avancis.

Коли будівництво завершать, масив панелей забезпечить достатню потужність для задоволення практично всіх потреб будівлі в енергії практично без поточних витрат на електроенергію. Будівля також стане вуглецево-нейтральною через кілька років, що послужить яскравим прикладом перспектив будівельної галузі у вуглецевій нейтральності.

Тонкоплівковий фотоелектричний модуль будівлі буде передавати вироблювану електроенергію в основне джерело живлення вежі. За даними The Guardian, він може генерувати в 50 разів більше енергії, ніж типова фотоелектрична сонячна батарея на даху, яка використовується в житлових будинках.

Після завершення система буде забезпечувати потужність, достатню для задоволення потреб всієї будівлі в енергії, запобігаючи викид 77 тонн CO2 на рік. Планується, що з додаванням додаткових панелей даху будівля практично не буде споживати електроенергію і через кілька років стане вуглецево-нейтральною.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button