Технології

Стартап запустить корабель на аміаку до кінця року

Компанія Amogy Inc. придумала, як скоротити викиди вуглекислого газу за допомогою аміаку.

Американська компанія Amogy Inc. поставила перед собою амбітне завдання запустити перший в світі корабель на аміаку до кінця 2023 року. У разі успіху вона почне розгортання комерційних судів в наступному році, повідомляється в прес-релізі.

Заснована в 2020 році, Amogy прагне декарбонізувати надпотужний транспорт за допомогою палива на основі аміаку. Минулого року компанія показала, як можна живити ним таку важку техніку, як трактори і напівпричепи.

Тепер інженери Amogy Inc. хочуть перевірити технологію на морських транспортних засобах, починаючи зі звичайного буксира. Насправді це найважливіша частина судноплавної галузі. Буксири часто використовуються для перевезення великих суден в морі.

Човен, обраний Amogy, був побудований в 1957 році і використовує дизель-генератори для живлення електродвигунів. Компанія планує замінити викопне паливо на аміак.

Хоча Amogy раніше використовувала аміак в якості основного палива, тепер в компанії планують розділити з’єднання на водень і азот, щоб його можна було використовувати в паливному елементі для вироблення електроенергії і живлення електродвигунів.

На сьогодні сфера морських перевезень знаходиться в скрутному становищі. Вона відповідає за 3% глобальних викидів вуглецю. Тому галузь прагне перейти на більш екологічні транспортні засоби. Однак такі технології, як електричні батареї, доступні сьогодні, не підходять для далекомагістральних перевезень. Аміак як паливо вважається багатообіцяючою альтернативою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button