Фото

Оголені люди в фото-інсталяціях Спенсера Туніка

Протягом 20-ти років нью-йоркський фотограф Спенсер Тунік займається створенням художніх фото-інсталяції по всьому світу. Для участі у своїх проектах він збирає сотні і тисячі добровольців, готових роздягнутися для групової фотографії. Його філософія полягає в тому, що «окремі особи, потрапляючи в юрбу голих людей, змінюються». У цьому фоторепортажі представлені деякі роботи фотохудожника. Попередження: на фотографіях зображені повністю оголені люди. (22 фото)

Фотограф Спенсер Тунік (в одязі) розміщує 100 оголених добровольців для групової фотографії на даху в Барселоні на півночі Іспанії, 9 червня 2003 року. (AP Photo/Pascual Gorriz)

Фотограф Спенсер Тунік (третій зліва) розміщує кілька сотень оголених добровольців на сходах біля оперного театру на площі Макс-Йозеф-плац у Мюнхені, 23 червня 2012 року. У новому проекті Спенсера Туніка взяли участь близько 1700 чоловік. (AP Photo/Lukas Barth)

Близько 1700 оголених добровольців позують американського фотохудожника Спенсеру Туніку в центрі Мюнхена, 23 червня 2012 року.

Добровольці встають із землі після фотосесії Спенсера Туніка на площі Макс-Йозеф-плац у Мюнхені, 23 червня 2012 року. (AP Photo/Lukas Barth)

Тисячі оголених добровольців позують Спенсеру Туніку під час фотосесії на стадіоні «Ернст Хаппель» у Відні, 11 травня 2008 року. (AP Photo/Ronald Zak)

Тисячі оголених добровольців стоять, обійнявшись, на площі Сокало в Мехіко під час групової фотосесії Спенсера Туніка рано вранці 6 травня 2007 року. (AP Photo/Dario Lopez-Mills)

Тисячі оголених жінок стоять на площі Сокало в Мехіко в кінці фотосесії Спенсера Туніка, 6 травня 2007 року. (AP Photo/Dario Lopez-Mills)

Тисячі оголених добровольців позують фотохудожнику Спенсеру Туніку на площі Сокало в Мехіко, 6 травня 2007 року. За даними організаторів, майже 20 тисяч людей роздяглися для цієї фотосесії.

Тисячі оголених добровольців позують фотохудожнику Спенсеру Туніку на площі Сокало в Мехіко, 6 травня 2007 року.

Оголені добровольці стоять на ескалаторі в універмазі «Selfridge» в Лондоні під час роботи над створенням фото-інсталяції Спенсера Туніка «Be Consumed», 27 квітня 2003 року.

Оголені добровольці позують Спенсеру Туніку в будівлі багатоповерхової парковки «Europarking» в Амстердамі, 3 червня 2007 року.

Оголені добровольці стоять на «невидимому» мосту, сконструйованому для фотосесії Спенсера Туніка в Амстердамі, Нідерланди, 3 червня 2007 року.

Тисячі оголених людей стоять в будівлі багатоповерхової парковки «Europarking» під час групової фотосесії Спенсера Туніка в Амстердамі, Нідерланди, 3 червня 2007 року. (AP Photo/Evert Elzinga)

Оголені жінки на велосипедах позують на мосту під час фотосесії Спенсера Туніка в Амстердамі, Нідерланди, 3 червня 2007 року. (AP Photo/Evert Elzinga)

Оголені добровольці позують для фото-інсталяції нью-йоркського фотохудожника Спенсера Туніка на дорозі біля фортеці Монтжуїк в Барселоні, 8 червня 2003 року. У фотосесії взяли участь близько 15 тисяч осіб.

Фотохудожник Спенсер Тунік фотографує оголених добровольців біля будівлі оперного театру, 1 березня 2010 року.

Оголені добровольці позують Спенсеру Туніку біля будівлі оперного театру, 1 березня 2010 року. Організатори підрахували, що в фото-інсталяції «Mardi Gras: The Base» взяли участь близько 5200 чоловік.

Оголені добровольці лежать біля будівлі оперного театру, позуючи фотохудожнику Спенсеру Туніку, 1 березня 2010 року.

Оголені добровольці стоять біля будівлі оперного театру під час фотосесії Спенсера Туніка, 1 березня 2010 року.

Оголені добровольці обіймаються біля будівлі оперного театру, 1 березня 2010 року.

Оголені добровольці позують Спенсеру Туніку в Музеї Кунстпаласт в Дюссельдорфі, 6 серпня 2006 року.

Натхнення: fototelegraf.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть