Різні цікавинки

Онлайн -ігри – популярність і порівняння

vcspc_b3_moddb_250Розвиток комп’ютерних технологій сприяє постійному поліпшенню якості життя населення всіх країн. Помічаються істотні зміни й у ??перевагах людей в плані цікавого проведення вільного часу. Комп’ютерні ігри привернули увагу більшості людей вже досить давно, а сьогодні такий спосіб проведення вільного часу став, мабуть, одним з найпоширеніших серед молоді.

Лідерами віртуального ігрового середовища на сьогоднішній день є різні онлайн -ігри та розваги. Перевага переважної більшості таких іграшок полягає в тому, що для їх використання не потрібна установка відповідної ігрової програми на системний диск комп’ютера. Наприклад, ви можете скачати gta vice city через торрент на свій компьютер, подробнее на mygamecore.com, і насолоджуватися ігрою. Таки, інсталяція ігри на компьютер не зробить вас залежним від інтернету.

Навіть легендарна гра World of Warcraft не вимагає інсталяції, а тільки копіювання файлів на один з вільних дисків комп’ютера. По суті, комп’ютерні розваги такого типу відносяться вже до нового покоління комп’ютерних ігор, причому багато з онлайн-ігор сьогодні не безкоштовні. З іншого боку, заплативши чисто символічну суму, людина отримує повне сервісне обслуговування свого аккаунта, що передбачає вирішення всіх технічних проблем, які можуть виникнути в процесі гри.

Величезний інтерес до онлайн-розваг пояснюється не тільки азартом, а й схожістю окремих ігрових функцій з діями в реальному житті, а також тенденцією розвитку 3D-графіки, яка дозволяє максимально «оживити» зображення і зробити його більш реалістичним.

Любителям розваг у віртуальному середовищі необхідно знати, що сучасні комп’ютерні ігри поділяються на браузерні, які часто називають флеш-іграми, і клієнтські. Типовими представниками клієнтських ігор є Lineage і World of Warcraft.

Головною перевагою браузерних ігор є відносно низькі вимоги до параметрів комп’ютера і відсутність необхідності в швидкісному Інтернет-з’єднанні. Цього не можна сказати про клієнтські ігри, які можуть займати на жорсткому диску десятки гігабайт, а для надійного використання потрібна швидкість передачі даних не нижче 512 Кбіт / с.

Крім цього, практично всі без винятку браузерні ігри є повністю безкоштовними, що вітається школярами і користувачами комп’ютера, які грають в ігри порівняно рідко. Однак існують в мережі і такі ігри, які можуть вимагати від вас фінансових витрат. Наприклад, якщо ви хочете грати в казино, ігрові автомати та інші азартні ігри, варто пам’ятати про ризик програти реальні гроші, незважаючи на те , що сам процес гри буде проходити в браузері вашого комп’ютера.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button