Всесвіт

Мусульманам заборонили жити на Марсі

Мусульманські лідери прийняли фатву (рішення, яке прийняте на основі принципів ісламу), згідно з якою віруючим заборонено жити на Марсі, оскільки на те немає “праведної причини”. На даний момент заявки на участь у проекті “Mars One” подали 500 саудівців і арабів.

Стати учасниками проекту під керівництвом Баса Лансдорпа (Bas Lansdorp) – “Марс- один” (Mars One), метою якого є відбір астронавтів і політ на Марс з основою колонії, висловило величезна кількість людей з усього світу, в тому числі 500 саудівців і арабів.

Мусульманські лідери прийняли фатву (рішення, яке прийняте на основі принципів ісламу), згідно з якою віруючим заборонено жити на Марсі, оскільки на те немає "праведної причини". На даний момент заявки на участь у проекті "Mars One" подали 500 саудівців і арабів.  Стати учасниками проекту під керівництвом Баса Лансдорпа (Bas Lansdorp) - "Марс- один" (Mars One), метою якого є відбір астронавтів і політ на Марс з основою колонії, висловило величезна кількість людей з усього світу, в тому числі 500 саудівців і арабів.  Проте нещодавно стало відомо, що мусульманам заборонили бути марсіанами, тобто бути жителями колонії на Марсі. Ця фатва була прийнята після того, як богослови з Вищої ради у справах ісламу (GAIAE) дізналися про намір засновників проекту "Mars One" заснувати на червоній планеті населений пункт.  Після обговорення проблеми авторитетні судді дійшли висновку, що спроба влаштуватися на Марсі рівносильна самогубству, а свідома відмова людини від життя заборонена ісламом.  "Одностороння подорож представляє реальну небезпеку для життя, що ніколи не буде виправдано ісламом. Існує можливість того, що людина, яка бере участь у польоті на Марс, буде дуже вразлива і не зможе залишитися там в живих. Зрештою астронавти загинуть без праведної причини і в загробному житті їм буде уготовано таке ж покарання, як і самогубцям", - заявили вони.  Богослови додали, що, згідно з нормами ісламу, найбільшою цінністю є людське життя, тому навіть така несвідома спроба суїциду, як участь у польоті на червону планету, повинна бути зупинена.  "Про захист життя від усіх можливих небезпек чітко говориться в Корані:« Не вбивайте самих себе! Воістину, Аллах милостивий до вас»", - підкреслив професор Фарук Хамада (Farooq Hamada), що очолив комітет з обговорення даної проблеми.  Варто відзначити, що стати астронавтами забажало більше 200 000 чоловік, причому деякі з них спробували звернути на себе увагу досить оригінальним способом.  "У нас були претенденти, які, мабуть, сприймають місію на Марс менш серйозно, ніж інші. Так, кілька потенційних учасників надіслали свої фотографії в оголеному вигляді", - зізнався Бас Лансдорп.

Проте нещодавно стало відомо, що мусульманам заборонили бути марсіанами, тобто бути жителями колонії на Марсі. Ця фатва була прийнята після того, як богослови з Вищої ради у справах ісламу (GAIAE) дізналися про намір засновників проекту “Mars One” заснувати на червоній планеті населений пункт.

Читайте також: Чи можна зробити з Марса другу Землю?

Після обговорення проблеми авторитетні судді дійшли висновку, що спроба влаштуватися на Марсі рівносильна самогубству, а свідома відмова людини від життя заборонена ісламом.

“Одностороння подорож представляє реальну небезпеку для життя, що ніколи не буде виправдано ісламом. Існує можливість того, що людина, яка бере участь у польоті на Марс, буде дуже вразлива і не зможе залишитися там в живих. Зрештою астронавти загинуть без праведної причини і в загробному житті їм буде уготовано таке ж покарання, як і самогубцям”, – заявили вони.

Богослови додали, що, згідно з нормами ісламу, найбільшою цінністю є людське життя, тому навіть така несвідома спроба суїциду, як участь у польоті на червону планету, повинна бути зупинена.

“Про захист життя від усіх можливих небезпек чітко говориться в Корані:« Не вбивайте самих себе! Воістину, Аллах милостивий до вас»”, – підкреслив професор Фарук Хамада (Farooq Hamada), що очолив комітет з обговорення даної проблеми.

Читайте також: Створення води на Місяці і кисню на Марсі

Варто відзначити, що стати астронавтами забажало більше 200 000 чоловік, причому деякі з них спробували звернути на себе увагу досить оригінальним способом.

“У нас були претенденти, які, мабуть, сприймають місію на Марс менш серйозно, ніж інші. Так, кілька потенційних учасників надіслали свої фотографії в оголеному вигляді”, – зізнався Бас Лансдорп.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments