Земля

ООН представила доповідь про природні катаклізми в 2015 році

2015 рік був найспекотнішим з доіндустріальних часів і найбільш «багатим» на посуху. Він був відзначений землетрусом в Непалі, зливами і повенями в Пакистані і Індії, циклоном в Ємені, зсувами в Гватемалі і ураганом в західній півкулі.

e24e9a871f356d7f3f0e1b14819dbb94

Емісії парникових газів досягли найвищого рівня. Ситуація погіршувалася природним феноменом Ель-Ніньо. Про це заявив Спеціальний представник Генерального секретаря ООН з питань зменшення небезпеки природних катаклізмів Роберт Глассер.

У 2015 році відбулося 32 спустошливі посухи, від яких в Африці постраждало понад 24 мільйонів человек. В минулому році зареєстровано 90 потужних штормів. За останні 20 років шторми забрали життя 242 тисяч чоловік.

Завдяки випереджувальним заходам, в тому числі в Індії, на Філіппінах, в Малаві і в Мексиці, кількість загиблих в результаті штормів було рекордно низьким – 923 людини за рік. В середньому за останні 10-років від штормів гинули 9525 осіб на рік. В цілому в минулому році від природних катаклізмів постраждали 98,6 мільйона осіб і приблизно 22 773 загинули.

Усвідомлення ризиків, пов’язаних з природними катаклізмами, і інвестування в проекти зі зниження наслідків цих лих зіграли важливу роль в тому, що в минулому році вдалося досягти помітного скорочення кількості загиблих людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button