Авто

Оприлюднені результати першого тест-драйву Volkswagen Jetta

У Мережі з’явилися результати тест-драйву автомобіля Volkswagen Jetta 2018 року. За словами фахівців, транспортний засіб став більш містким і широким, через що істотно перевершує розміри класичного седана.

У 2017 році в США було реалізовано понад 115 тисяч автомобілів даної марки, через що компанія вирішила прискорити процес виробництва нової версії. Машина побудована на базі платформи MQB, що відрізняється збільшеними габаритами. Седан має 5 посадочних місць, але всі пасажири зможуть почувати себе комфортно завдяки просторому салону.

Автомобіль відрізняється наявністю єдиної цифрової системи, яка об’єднала в собі управління парк-троніком, бортовим комп’ютером, кондиціонером та іншими технологічними рішеннями. Сенсорний дисплей на торпеді отримав діагональ в 10,2 дюйма, через що він підійде не тільки для контролю за функціоналом, але і для перегляду відео або зображень. У комплекті з автомобілем йде аудіосистема Beats від Dr. Dre. Вартість транспортного засобу в США складає всього 18 тисяч доларів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button