Авто

Avon – шини Її Величності Королеви

У 1885 році два засновника «Avon» купили невеликий завод з виробництва різних гумотехнічних виробів, що розташовувався на березі річки Ейвон, від якої й походить назва компанії. З самого початку бізнес пішов у гору – уже через 5 років компанія розширила виробництво, придбавши другий завод. Основний асортимент продукції складали різні гумові вироби для промислових підприємств, а також литі шини для кінних екіпажів та велосипедів.

24-12-14-foto-550x365-1

На рубежі століть почався автомобільний бум, який посприяв ще більшому зльоту компанії. У 1899 році фірма вже виробляла і продавала пневматичні шини для мотоциклів та велосипедів, а до 1906 року вивела на ринок уже й автомобільні пневматичні шини. В наступні кілька років бурхливе зростання продажів привело до чергового розширення виробництва та відкриттю мережі магазинів по країні, в тому числі і в Лондоні.

У Першу світову війну компанії вдалося зацікавити своєю продукцією британських військових і отримати велике військове замовлення – на випробуваннях артилерійської техніки пневматичні шини показали відмінні ходові якості і легкість заміни.

Читайте також: 

У проміжку між двома світовими війнами «Avon» встигла практично без втрат пережити Велику депресію, почати поставки продукції в інші країни, вийти зі своїми акціями на фондову біржу Лондона і стати офіційним постачальником шин для Rolls-Royce. А пізніше шинами «Avon» стали постачати свої авто та інші імениті британські марки – Bentley, AstonMartin і Jaguar.

У наступні після Другої світової війни десятиліття компанія успішно проводила експансію на європейський континентальний ринок – відкриваються виробництва в інших країнах, укладаються контракти на поставку шин з провідними європейськими автоконцернами. З 50-х років бренд «Avon» починає активно брати участь в авто- і мотогонках. І до цих пір компанія є постачальником шин в багато європейських гоночних серій.

До 1997 року «Avon», будучи вже не тільки шинником, а компанією широкого профілю, приймає рішення зосередитися на виробництві інших автомобільних компонентів, а тому продає шинний бізнес заокеанському гіганту CooperTire. Американці не стали поглинати бренд, а, навпаки, зробили його своїм флагманом для ринків Європи і колишнього СРСР. В асортименті компанії переважають шини для мотоциклів, легкових автомобілів і шини для автомобілів 4х4. Вибрати й купити шини «Avon» можна на сайті .


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button